فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد

این روزها با افزایش فریلنسرها و استارتاپها فضای کار اشتراکی با استقبال چشمگیری مواجه است. فضای کار اشتراکی در مشهد نیز از این امر مستثنی نیست. فضای کار اشتراکی هاوش قابل ارائه به کلیه عزیزان استارتاپی، فریلنسرها، اعضای پارک علم و فناوری، فعالان صنایع خلاق و کلیه عزیزانی که برای انجام کار بدنبال فضایی آرام هستند می باشد. شتابدهنده هاوش با تهیه بهترین امکانات دفتری، فضایی گسترده و مجهز در دو منطقه متفاوت شهر جزو پیشروترین فضای کار اشتراکی در مشهد می باشد. که دارای مجوز از معاونت ریاست جمهوری (پارک علم و فناوری پردیس) جهت ارائه فضای کار اشتراکی است. همچنین فضای کار اشتراکی هاوش جزو ۱۱ فضای کار اشتراکی مورد تأئید مرکز شتابدهی و نوآوری می باشد.

معرفی فضای کار اشتراکی هاوش

مجموعه هاوش سعی کرده حداقل مبلغ اما بالاترین کیفیت را برای تیمهای خود فراهم نماید در زیر با هر دو شعبه فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد آشنا می شوید.

به مناسبت هفته کرامت فضای کار اشتراکی شعبه ۲ (مجموعه قلم) با ۱۵ درصد تخفیف ارائه می گردد.

فضای کار اشتراکی شعبه۱:

آدرس: مشهد – بلوار سجاد – سجاد ۲۱ – نبش امین ۲ – پارک علم و فناوری خراسان رضوی

تلفن:  ۰۵۱۳۶۰۶۱۰۰۱

موبایل: ۰۹۳۶۳۳۶۴۷۱۳

ساعت کار: ۸ صبح الی ۸ عصر

در زیر تصاویر فضای کار شعبه سجاد هاوش را مشاهده می کنید.

قیمت این فضا برای هر نفر ۲۹۹,۰۰۰ تومان می باشد، برای استفاده از این فضا می بایست ابتدا در سایت درخواست خود را ثبت نمائید.

فضای کار هاوش فضای کاری هاوش

فضای کار اشتراکی در مشهد

فضای کار اشتراکی در مشهد

درخواست خود برای شعبه ۱ را هم اکنون ثبت کنید.

فضای کار شعبه ۲ هاوش:

آدرس: مشهد – خیابان آخوند خراسانی – نبش آخوند خراسانی ۲۴ – مجموعه قلم

تلفن: ۰۹۳۶۳۳۶۴۷۱۳

ساعت کار: ۸ صبح الی – ۶ عصر

در زیر تصاویر فضای کار شعبه آخوند خراسانی هاوش را مشاهده می کنید.

قیمت این فضا برای میزهای اشتراکی به ازای هر نفر ۲۰۰,۰۰۰ تومان، میزهای مستقل + یک سیستم کامپیوتر رومیزی به ازای هر نفر ۳۰۰,۰۰۰ تومان و اتاق های مستقل ۲ نفره با یک سیستم رومیزی ۶۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. برای استفاده از این فضا می بایست ابتدا در سایت درخواست خود را ثبت نمائید.

شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد

درخواست خود برای شعبه۲ هاوش را ثبت نمائید.

    سبد خرید