فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد

این روزها با افزایش فریلنسرها و استارتاپها فضای کار اشتراکی با استقبال چشمگیری مواجه است. فضای کار اشتراکی در مشهد نیز از این امر مستثنی نیست. فضای کار اشتراکی هاوش قابل ارائه به کلیه عزیزان استارتاپی، فریلنسرها، اعضای پارک علم و فناوری، فعالان صنایع خلاق و کلیه عزیزانی که برای انجام کار بدنبال فضایی آرام هستند می باشد. شتابدهنده هاوش با تهیه بهترین امکانات دفتری، فضایی گسترده و مجهز در دو منطقه متفاوت شهر جزو پیشروترین فضای کار اشتراکی در مشهد می باشد. که دارای مجوز از معاونت ریاست جمهوری (پارک علم و فناوری پردیس) جهت ارائه فضای کار اشتراکی است. همچنین فضای کار اشتراکی هاوش جزو ۱۱ فضای کار اشتراکی مورد تأئید مرکز شتابدهی و نوآوری می باشد.

معرفی فضای کار اشتراکی هاوش

مجموعه هاوش سعی کرده حداقل مبلغ اما بالاترین کیفیت را برای تیمهای خود فراهم نماید در زیر با هر سه شعبه فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد آشنا می شوید.

فضای کار اشتراکی شعبه۱:

آدرس: مشهد – بلوار سجاد – سجاد ۲۱ – نبش امین ۲ – پارک علم و فناوری خراسان رضوی

تلفن:  ۰۵۱۳۶۰۶۱۰۰۱

موبایل: ۰۹۳۶۳۳۶۴۷۱۳

ساعت کار: ۸ صبح الی ۸ عصر

در زیر تصاویر فضای کار شعبه سجاد هاوش را مشاهده می کنید.

قیمت این فضا برای هر نفر ۲۹۹,۰۰۰ تومان می باشد، برای استفاده از این فضا و اطلاع از قیمت‌ها اینجا کلیک کنید.

فضای کار هاوش فضای کاری هاوش

فضای کار اشتراکی در مشهد

فضای کار اشتراکی در مشهد

درخواست خود برای شعبه ۱ را هم اکنون ثبت کنید.

فضای کار شعبه ۲ هاوش:

آدرس: مشهد – خیابان آخوند خراسانی – نبش آخوند خراسانی ۲۴ – مجموعه قلم

تلفن: ۰۹۳۶۳۳۶۴۷۱۳

ساعت کار: ۸ صبح الی – ۶ عصر

در زیر تصاویر فضای کار شعبه آخوند خراسانی هاوش را مشاهده می کنید.

قیمت این فضا برای میزهای اشتراکی به ازای هر نفر ۲۰۰,۰۰۰ تومان، میزهای مستقل + یک سیستم کامپیوتر رومیزی به ازای هر نفر ۳۰۰,۰۰۰ تومان و اتاق های مستقل ۲ نفره با یک سیستم رومیزی ۶۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. برای استفاده از این فضا و اطلاع از قیمت‌ها اینجا کلیک کنید.

شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد شعبه2 فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد

درخواست خود برای شعبه۲ هاوش را ثبت نمائید.

فضای کار شعبه۳ هاوش:

این فضای کار در آدرس: بلوار لادن – بین لادن ۲۲و۲۴ کانون پرورش فکری واقع شده است. ساعت کاری آن از ۷ صبح الی ۸ شب می‌باشد و در صورت هماهنگی با نگهبان امکان استفاده در ساعات زودتر و دیرتر مقدور می باشد.

تفاوت این فضای کار با دیگر فضاهای هاوش ارائه اتاقهای مستقل با امکانات اینترنت، تلفن اینترنتی و آبدارخانه مشترک می باشد. لازم به ذکر است که استارتاپها، شرکتها و فریلنسرها می‌توانند از این فضا استفاده نمایند و فضای کار خود را به سلیقه و تجهیزات خود تجهیز نمایند

لازم به ذکر است این فضا بدون میز و صندلی می‌باشد. جهت مشاهده قیمتها، تصاویر و متراژهای این فضای کار اینجا کلیک کنید.

    سبد خرید