مجموعه هاوش در جهت ارائه بهتر خدمات اقدام به تشکیل باشگاه نموده است، بدین ترتیب تیم ها با عضویت در سایت و تکمیل اطلاعات تیم خود به عضویت باشگاه در می آیند سپس هر کاربر می تواند با هر بار ورود به سایت و به اشتراک گذاری مقالات سایت هاوش در شبکه های اجتماعی مختلف امتیاز خود را افزایش دهد. کاربران می توانند از این امتیاز هنگام استفاده از کلیه خدمات مجموعه شامل شرکت در رویدادها، پرداخت هزینه فضای کار اشتراکی، رزرو سالن جلسات و مشاوره استفاده نمایند. همچنین کاربران فعال در سایت به عنوان هدیه بن های تخفیف رستوران ها و اماکن تفریحی ورزشی مطرح سطح شهر مشهد را دریافت خواهند نمود. در ادامه راهنمای عضویت تیم ها در مجموعه هاوش را مطالعه می نمائید. در صورت وجود هرگونه سؤال یا مشکل با ما تماس بگیرید.

۱- در صفحه اصلی سایت havosh.com از منوی اصلی، منوی خدمات را انتخاب کنید.

۲- در منوی خدمات ابتدا روی گزینه عضویت تیم ها کلیک نمائید.

راهنمای عضویت تیم ها

راهنمای عضویت تیم ها

۳- پس از ورود به صفحه عضویت تیم ها، نوع تیم خود را همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، معین نموده و دیگر گزینه ها را با دقت تکمیل کنید و روی دکمه عضویت تیم کلیک نمائید.

راهنمای عضویت تیم ها 2

۴- پس از عضویت به صفحه ثبت نام تیم هدایت می شوید، اگر به هر دلیلی پس از عضویت قادر به تکمیل ثبت نام خود نیستید می توانید در زمان مناسب روی گزینه ۲ (تکمیل ثبت نام تیم ها ) که در اولین عکس مشاهده می کنید کلیک نمائید و ثبت نام خود را تکمیل نمائید. مبنای ما برای ارائه کلیه خدمات، اطلاعاتی است که در این فرم وارد می کنید، بنابراین در وارد نمودن اطلاعات دقت کافی را داشته باشید. ضمنا اگر تیم شما دارای لوگو یا نشان تجاری یا غیر تجاری می باشد لطفا آن را در قسمت مربوطه بارگذاری نمائید. ما از این لوگو به همراه توضیحی مختصر از فعالیت شما برای معرفی هر چه بیشترتان در سایت استفاده می کنیم.

راهنمای سایت تکمیل پروفایل

۵-پس از تکمیل صفحه ۱ روی دکمه بعدی کلیک نموده و اطلاعات صفحه ۲ را وارد نمائید، با کلیک روی لینک تلگرام مجموعه هاوش در کانال تلگرامی ما عضو شوید تا از کلیه اخبار و مطالب مجموعه مطلع شوید. سپس روی دکمه ثبت کلیک کنید. تبریک می گویم در این مرحله ثبت نام شما تکمیل شده است.

راهنمای تکمیل ثبت نام تیم

راهنمای تکیل ثبت نام2

۶- برای بهره مند شدن از خدمات بیمه تکمیلی استارتاپها و فریلنسرها روی لینک قرار داده شده کلیک نمائید.

    سبد خرید