اپیزود محبوب پادکست شب نشینی

اپیزود محبوب شب نشینی

با توجه به رشد روز افزون پادکست ها و اهمیت آنها در آگاهی و سطح علمی و فرهنگی جامعه شتابدهنده هاوش تصمیم به معرفی پادکست های تأثیرگذار و فعال در این حوزه گرفته است. در این مقاله به معرفی پادکست شب نشینی پرداختیم. شب نشینی اولین پادکست فارسی است که در حوزه موسیقی، تاپ تن می سازد، مثلا در یک قسمت از این پادکست ده تا از آهنگ های برتر ایرانی را انتخاب میکند، موزیک هایش را مرور میکند و در بین موزیک ها درمورد شاعر، خواننده، موزیک و یا اگر آهنگ حاشیه داشته باشد اطلاعاتی را میدهد.

شتابدهنده هاوش تصمیم داشت اولین جشنواره پادکست را به صورت حضوری برگزار کند ولی به علت مشکلات پیش آمده که در تمام دنیا رخ داد، تصمیم گرفتیم امسال یک قسمت از هر پادکست را به انتخاب خود افراد در سایت قرار دهیم  و مخاطبین به این بخش  رای دهند. پادکست شب نشینی نیز ده اهنگ نوستالژیک ایرانی را به عنوان اپیزود محبوب خود معرفی نمود که در ادامه می توانید توضیحات آن را مطالعه و به آن گوش فرا داده و به آن رای دهید.

ده اهنگ نوستالژیک ایرانی

توضیحات:

اپیزود محبوب پادکست شب نشینی از نظر مخاطبین این رسانه، قسمت ده آهنگ نوستالژیک ایرانی است که ما با این قسمت خاطره بازی میکنیم، موزیک ها را گوش می دهیم و یک سری حاشیه را درموردشان  مرور می کنیم و در مورد آهنگ و ساختش گپ می زنیم. در این اپیزود یه لیست از 10 اهنگ ماندگار ایرانی در دو دهه ی گذشته رو انتخاب کردیم و در موردشون گپ زدیم.

 

اگر تمایل دارید پادکستهایی که توسط شتابدهنده هاوش معرفی شدند را مشاهده نمائید می توانید به پیج معرفی پادکستهای شتابدهنده هاوش مراجعه نموده و به پادکست ها و اپیزودهای محبوب خود رأی دهید. لطفا با رأی دهی به اپیزودهای پادکست های معرفی شده ما را از نظرات خود مطلع نمائید.

هما اکنون به این اپیزود گوش فرا دهید.

ارتباط با پادکست سکه

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *