پرنیا

توسط تکتم زحمتکش مرجانه در استارتاپ‌ها 9 آگوست 2020
۰
(۰)

گروه فناوری اطلاعات پرنیا پس از تجربه ۱۰ ساله مدیران خود به عنوان فعالان صنعت IT کشور ، در سال ۱۳۹۲ و در دومین کلان شهر کشور عزیزمان ایران (مشهد) آغاز به کار کرد. تمام اعضاء پرنیا را فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گرایش های مرتبط با فناوری اطلاعات و کامپیوتر تشکیل می دهند که برای افزایش تخصص های کسب شده آکادمیک ، دوره های مختلف تخصصی دیگری را نیز با توجه به زمینه های فعالیت خود گذرانده اند.
از آنجاییکه کار کردن با یک گروه متخصص و قابل اعتماد به همه فعالان در صنایع و ارگان های مختلف این اجازه را خواهد داد تا بدون دغدغه بر روی اهداف مهم تر خود تمرکز نمایند ، تلاش مجموعه فناوری اطلاعات پرنیا نیز تا کنون بر گسترش فعالیت ها و خدمات ، و ارائه هر چه بهتر آنها به مشتریان محترم پایدار بوده است و اسامی مشتریان ما می تواند گواهی بر این حرف باشد.

امیدواریم با اعتماد بر تخصص ما ، تجربه دلنشین و موفقی را در فعالیت در دنیای فناوری اطلاعات داشته باشید.

معرفی استارتاپ هلپیکال

هلپیکال

هلپیکال

ایده محوری:

نرم افزار تحت وب تیکتینگ و مدیریت درخواست هلپیکال

بازار هدف:

سازمان ها، دانشگاه ها، موسسات، شرکت های خصوصی و استارتاپ ها

تاریخچه:

هلپیکال را می توان اولین نرم افزار ایرانی اختصاصی تیکتینگ در کشور دانست که با استفاده از تکنولوژی های جدید نرم افزاری و با هدف پوشش نیازهای سازمان ها و شرکت های ایرانی در خصوص این دسته از نرم افزارها در سال ۱۳۹۵ تولید و در سال ۱۳۹۶ پس از کسب تأییدیه فنی شورای عالی انفورماتیک و ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بازار کشور ارائه گردید. ویژگی های جدید این نرم افزار و نگاه تخصصی به نیازهای بازار کشور باعث گردید تا با معرفی این محصول، سازمان ها و شرکت های مختلفی در ابعاد کوچک و بزرگ روی به استفاده از این محصول ایرانی آورند.

این نرم افزار در گزینش فصل زمستان سال ۱۳۹۷ پارک علم و فناوری خراسان توانست از بین حدود به ۶۰ طرح و محصول مختلف، به عنوان یکی از سه طرح و پروژه برگزیده این گزینش انتخاب شده و همین امر باعث ورود شرکت نام آوران فناوری اطلاعات پرنیا به لیست شرکت های مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان گردید. تلاش های مداوم تیم فنی و توسعه فروش این محصول نرم افزاری و توجه به ارتقاء کیفی آن باعث شد تا در سال ۱۳۹۸، این نرم افزار به عنوان یک محصول ایرانی دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز انتخاب گردد.

با توجه به ماهیت و جامعیت عملکرد این محصول می توان از هلپیکال در کاربردهای متنوع و مختلفی نظیر پشتیبانی آنلاین ، صدای مشتری ، پرسش و پاسخ آنلاین ، مشاوره اینترنتی ، ثبت شکایات ، مدیریت گردش کار ، مدیریت وظایف و اتوماسیون اداری در سازمان ها و شرکت های مختلف استفاده نمود.

موفقیت ها:

 • کسب تأییدیه فنی شورای عالی انفورماتیک کشور (۱۳۹۶)
 • دریافت گواهی ثبت نرم افزار در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱۳۹۶)
 • عضویت در پارک علم و فناوری خراسان رضوی (۱۳۹۷)
 • کسب عنوان محصول دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (۱۳۹۸)
 • قرارگیری در بالاترین رتبه بندی های وب سایت گوگل در خصوص نرم افزارهای تیکتینگ ایرانی (از سال ۱۳۹۶ تا کنون)

چشم انداز:

شرکت فناوری اطلاعات پرنیا با تجربه بیش از یک دهه تیم فنی و فروش خود می کوشد تا ضمن توجه به نیازهای کشور، با ارائه محصولاتی قدرتمند در حوزه نرم افزارهای مبتنی بر رایانش ابری بتواند راه حل ها و محصولات خود را در بازارهای بین المللی نیز معرفی کرده و به عنوان بخشی از صادر کنندگان محصولات نرم افزاری به خارج از کشور نیز تبدیل گردد. توسعه دانش همزمان با تجربه و تخصصی های فنی و اشتغال زایی از اهداف دیگری هستند که مدیران این شرکت بر انجام آنها تا کنون تلاش نموده و آنها را سرلوحه فعالیت ها و چشم اندازهای خود قرار داده اند.

تعداد اعضاء تیم:

 • مهندس محمد باقر صابری مقدم (هم بنیانگذار، مدیر عامل و توسعه دهنده نرم افزار)
 • مهندس مریم دهقان زاده (هم بنیانگذار، نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر امور نمایندگان)
 • دکتر زهرا فاطمی (عضو هیئت مدیره و مشاور)
 • مهندس بهنام بهادری (عضو افتخاری تیم و مدیر زیرساخت)
 • مهندس اعظم دانا (کارشناس ارتباط با مشتریان و مسئول امور فروش و پشتیبانی)
 • مهندس فاطمه فدایی پور (کارشناس دیجیتال مارکتینگ)

ارتباط با آقای محمد باقر صابری
موسس و مدیر عامل

☎ +۹۸۵۱۳۶۰۷۵۰۴۰

ارتباط با پرنیا:

چقدر این مورد را پسندیدید؟

روی ستاره ها کلیک کنید و امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ میزان رأی: ۰

ابتدا به این پست رأی بده

آیا شما این پست را مفید می دانید؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

ما متأسفیم که این پست برای شما مفید نبود.

به ما اجازه دهید این پست را ارتقا دهیم.

به بگوئید چگونه می توانیم این پست را ارتقا دهیم؟

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سبد خرید