فضاهای کار اشتراکی مورد تایید مرکز شتابدهی نوآوری

فضاهای کار اشتراکی مورد تایید مرکز شتابدهی نوآو

مرکز شتابدهی نوآوری:

مركز شتابدهي نوآوري، با هدف تقويت اكوسيستم كارآفريني و شتابدهي به رشد استارتاپ­ هاي ايراني فعاليت خود را با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و زير نظر پارك فناوري پرديس از ابتداي تيرماه 1393 آغاز نمود. هدف اصلي اين مركز، اجراي برنامه «استارتاپ ايران» بعنوان يك برنامه ملي (كه در كشورهاي دنيا تحت عنوان Startup Nation راه اندازي و هدايت مي­شود) در كشور است. فضاهای کار اشتراکی مورد تایید مرکز شتابدهی نوآوری و کلیه بخش های مرتبط با استارتاپ که مورد تایید این مرکز هستند دارای استاندارهای لازم می باشند.

اين مركز با مشاركت جدي و همكاري متقابل بخش دولتي و بخش خصوصي راه ­اندازي شده و در مديريت آن، از ابزارها و تجربيات هر 2 نهاد استفاده مي­ شود. پارك فناوري پرديس بعنوان سازمان مادر ايجادكننده اين مركز، شركت سرآواپارس بعنوان سرمايه گذار، صندوق توسعه فناوري­هاي نوين بعنوان سرمايه گذار، كانون كارآفرينان صنعتي ايران بعنوان مجري رويدادهاي استارتاپ ويكند و شركت آواي تك پرديس بعنوان مجري دوره­ هاي شتابدهي در اين مركز مشاركت داشته و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري نيز از فعاليت­هاي اين مركز، حمايت­هاي مادي و معنوي بعمل مي­ آورد.
عمده مخاطبين اين مركز، متخصصين و صاحبين ايده و كارآفرينان هستند و قصد ايجاد يك استارتاپ يا آموختن روش تيم­ سازي را دارند. مركز شتابدهي نوآوري، با اجراي برنامه­ هاي متنوع، نسبت به ترويج فرهنگ و آموزه­هاي كارآفريني اقدام كرده و با استقبال غير قابل پيش بيني جوانان كشور مواجه شده است.
 

چرا فضاهای کار اشتراکی مورد تایید مرکز شتابدهی نوآوری را انتخاب نمائیم؟

این مرکز با حمایت از رویدادهای کارآفرینی گوناگون در سراسر کشور سعی در توسعه فرهنگ کار و تلاش بین دانشجویان و جوانان و آشنا نمودن علاقه‌مندان به کارآفرینی با فرصت‌های کسب و کاری موجود با توجه به به زیست‌بوم ایران و مفاهیم نوین این عرصه در جهت توانمندسازی کشور در حوزه اقتصاد دانش‌­بنیان دارد.

این مرکز با حمایت از ایجاد فضاهای کاری اشتراکی و شتابدهنده‌های نوآوری خصوصی تلاش دارد شرکت‌های نوپا را با مهارت‌های کسب و کار آشنا کند و ابزارها و شرایط لازم برای موفقیت آنها را فراهم نماید.

مرکز شتابدهی نوآوری تمام تلاش خود را به عنوان حلقه واسط بخش خصوصی و دولت جهت تسهیل و آماده‌سازی فضای کسب و کار انجام می‌دهد و همیشه آغوش خود را برای استفاده از نظرات فعالان کارآفرینی باز نگه می‌دارد.

با توجه به اهداف این نهاد، فضاهای کار اشتراکی که دارای فضایی استاندارد و مناسب می باشند مورد تأیید قرار خواهند گرفت.

 

فضاهای کار اشتراکی مورد تایید مرکز شتابدهی نوآوری :

در این مقاله به معرفی فضاهای کار اشتراکی مورد تایید مرکز شتابدهی نوآوری می پردازیم:

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

فضای کار اشتراکی باکسفضای کار اشتراکی ویرا

فضای کار اشتراکی هاوش

فضای کار اشتراکی نیترو

فضای کار اشتراکی مکعب

فضای کار اشتراکی کارخانه نوآوری شیراز

فضای کار اشتراکی آبی سفید

فضای کار اشتراکی پویتک

فضای کار اشتراکی زاویه

تیوان

فضای کار  اشتراکی ویرا:

تهران، خیابان آزادی، تقاطع دکتر قریب، پلاک 134، طبقه همکف و اول، کدپستی 1311773591

تلفن: 02166066972

همراه: 09370727709

پست الکترونیک: info-at-viraspace.ir

فضای کار اشتراکی آبی سفید:

برای استفاده از خدمات آبی سفید باید حق عضویت ماهانه پرداخت کنید، البته این بسته های عضویت بسته به میزان خدماتی که از آبی سفید دریافت می کنید متفاوت هستند و به شما انعطاف پذیری خیلی زیادی برای مدیریت کاره ها و هزینه هاتون را می دهند. از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به آبی سفید بیاید و با ما آشنا بشید.

اصفهان – خیابان فردوسی – کوچه(شهید علیخانی/نسترن) شماره 4 – پلاک 2

تلفن: 09022473343

فضای کار اشتراکی زاویه: 

زاویه به چه معناست؟ در گذشته زاویه نوعی از مکان هایی بوده که به نام خانگاه (خانقاه) شناخته می شده، در دوره های گذشته سالکان در سیر و سلوک جغرافیائی خودشان به عنوان استراحتگاه و توقف از وجود زاویه ها استفاده می کردند. ما در زاویه میزبان تمامی افرادی هستیم که نیازی به گوشه ی امنی دارند تا بر روی هدف بزرگ تری در زندگی تمرکز کنند و در این مسیر با آماده کردن این گوشه امن همراهشان می کنیم.

آدرس: میدان آزادی،‌ ابتدای بزرگراه شهید لشکری، نبش ایستگاه مترو بیمه،‌ کارخانه نوآوری آزادی، فضای کاری مشترک زاویه
تلفن: ۰۲۱۴۴۶۶۴۰۲۰ – ۰۲۱۴۵۱۷۸
 

فضای کار اشتراکی باکس: 

فضای کار اشتراکی باکس به عنوان بخشی از پازل در کنار دیگر اجزای این بستر، فضایی پویا ،الهام بخش و تعاملی را برای فریلنسرها و تیم‌های استارتاپی فراهم کرده است. برخورداری از تعاملات هوشمند، کلینیک تخصصی کسب و کار، مجاورت با دفتر سرمایه‌گذاران، حضور در رویدادهای فناورانه ،اتاق جلسات، فضای استراحت و سرگرمی، کافی شاپ و سالن رویداد و کنفرانس از ویژگی‌های این فضای کار اشتراکی است.

تهران ، خیابان آزادی، خیابان حبیب الله، خیابان قاسمی، جنب جهاد دانشگاهی شریف

کدپستی: ۱۴۵۹۹۷۴۳۱۱

تلفن: ۷-۶۶۰۵۵۶۲۵(۰۲۱)

فکس: ۶۶۰۰۵۰۸۸۵(۰۲۱)

info [@] boxsuf.com

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب:

مرکز نوآوری پارادایس‌هاب به عنوان بزرگترین شرکت ارائه‌‌دهنده فضای کار اشتراکی در ایران با هدف فراهم‌سازی زیرساخت‌های مورد نیاز کارآفرینان ایجاد شده و هم‌اکنون با 7 شعبه فعال در تهران در حال خدمت‌رسانی به بیش از 500 فریلنسر و تیم استارتاپی می‌باشد.

شعبه مرکزی: تهران، بلوار ارتش غرب، بعد از بلوار اوشان، خیابان ابوالفضل صمیعی، پارادایس‌هاب (شعبه باغ‌بهشت)

فضای کار اشتراکی مکعب: 

 مکعب، بزرگترین فضای کار اشتراکی معماری در اصفهان
رسالت فضای کار اشتراکی مکعب ایجاد یک فضای سالم کاری برای همه ی افراد جامعه است نه فقط یک جنسیت خاص.
ما فضایی رو راه اندازی کردیم که همه، فارغ از جنسیت، نژاد یا طبقه ی اجتماعی در کنار هم برای پیشبرد اهدافشون بجنگن. همه ی کاری که ما انجام میدیم فراهم کردن یک بستر برای جوون های خلاق کشورمونه تا دیگه بخاطر نداشتن سرمایه یا گروه مناسب، ایده ای کنج ذهن یک نابغه خاک نخوره…

آدرس: اصفهان خیابان ارتش کوچه 28 پلاک 14

تلفن:
03136200556
09120646271

فضای کار اشتراکی تیوان:

تامین فضای کار اشتراکی برای کارآفرینانی که در مراحل اولیه ایده خود هستند.

اگر شما «فری لنسر» یا «تیمی» هستید که مایلید در اصفهان در یک فضای دوستانه، خلاق و در عین حال ارزان، بر روی کار و ایده‌ تان تمرکز کنید، از اتاق جلسه و اتاق کار اختصاصی استفاده کنید و با شبکه‌ای از افراد توانمند در ارتباط باشید، می‌توانید در «فضای کار اشتراکی پویتک» مستقر شوید.

تلفن: 

031-950-242-32
0935-83-992-83
info@poytek.com
 
آدرس:
اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان ملاصدرا، کوچه 13، پلاک 52
 

فضای کار اشتراکی هاوش

 

 

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *