فضای کار اشتراکی هاوش چه مزایایی دارد؟

مزایای فضای کار اشتراکی هاوش در مشهد
 

فضای کار اشتراکی یکی از عباراتی است که این روزها بیش از قبل به گوشمان می‌خورد. اما فضای کار مشترک به چه معنا است و استفاده از آن ه فوایدی دارد؟ در این مطلب قصد داریم ضمن تعریف این عبارت، به معرفی فضای کار اشتراکی هاوش بپردازیم.

فایده استفاده از فضای کار اشتراکی چیست؟

تصور کنید صاحب یک کسب‌وکار نوپا هستید و برای متمرکز کردن فیزیکی نیروی انسانی خود، نیاز به فضا دارید. مسلماً هزینه خرید یک فضای دائمی می‌تواند تمام یا بخش عظیمی از سرمایه شما را صرف خود کند. در چنین شرایطی، اجاره کردن یک فضای کار می‌تواند انتخاب بهتری برای شروع باشد.

حالا بیایید تصور کنیم که این فضای اجاره شده، امکاناتی بیشتر از تنها یک فضای خالی به شما بدهد. برای مثال، به شما برای توسعه کسب‌وکارتان مشاوره و آموزش بدهد. حالا این را هم در نظر بگیرید در کنار استارتاپ شما، چند استارتاپ دیگر هم از باقی فضای آن‌جا استفاده می‌کنند. مسئولان این فضای کار اشتراکی، در کنار مشاوره و آموزش، برای شما و سایر افراد مشغول در آن، جلسات هم‌افزایی هم برگزار می‌کنند. با این تفاصیل، می‌توانید ضمن استفاده از این فضا، به پیشرفت هر چه سریع‌تر استارتاپ خود هم کمک کنید. از دیگر سو، سرمایه خود را صرف خرید ملک نکرده‌اید و می‌توانید از آن برای پیشبرد استارتاپ خود استفاده کنید.

فضای کار اشتراکی هاوش

فضای کار هاوش

شهر مشهد امروزه مبدل به یکی از قطب‌های صنایع خلاق شده است. تعداد استارتاپ‌های این شهر به صورت روزافزون در حال افزایش است و این مسئله سبب شده است نیاز به فضای کار اشتراکی بیش از پیش احساس شود. فضای کار اشتراکی هاوش در حال حاضر در دو شعبه مستقل که هریک در بهترین نقاط شهر مشهد واقع شده اند به زیست بوم کارآفرینی شهر مشهد ارائه خدمات می نماید. این مسئله یک نقطه مثبت بزرگ برای این نهاد و استارتاپ‌های تحت پوشش آن به حساب می‌آید. زیرا افراد مشغول در این استارتاپ‌ها می‌توانند در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

شعبه1 فضای کار اشتراکی مجموعه هاوش در بلوار سجاد- سجاد 21- نبش امین 2 پلاک 28 و شعبه 2 در خیابان آخوند خراسانی، نبش آخوند خراسانی 24 واقع شده است. جهت ثبت نام در فضای کار اشتراکی شعبه 1 و شعبه 2 می بایست ابتدا از طریق سایت درخواست خود را ثبت نموده و پس از تأیید مجموعه هاوش با پرداخت اجاره بها ثبت نام خود را قطعی نمائید.

ماهیت هاوش تنها یک فضای کار مشترک نیست. این سازمان توانسته است با ارائه مشاوره‌های تخصصی، دوره‌های هم‌افزایی و کارگاه‌های آموزشی متنوع، خود را به عنوان یکی از بهترین شتاب‌دهنده‌ها در سطح کشور معرفی کند.

جدا از زیرساخت‌های الزامی برای تامین نیازهای اساسی استارتاپ‌ها، هاوش به استارتاپ‌های پذیرفته شده امکان رزرو سالن جلسات و همچنین رزرو غذا را ارائه می‌کند. امکانات مذکور به تیم‌های استارتاپی حاضر در هاوش این فرصت را می‌دهد که دغدغه‌های جانبی اعضای استارتاپ را کمتر کنند و تمرکز اعضا روی کارشان بیشتر باشد.

فضای کاری هاوش

کافه تریای هاوش با فضای دلپذیر، تجربه یک استراحت آرامش بخش را برای اعضای مستقر در هاوش به ارمغان می آورد.

نتیجه‌گیری

استفاده از فضای کار اشتراکی یک حرکت مقبول در دنیای استارتاپ‌ها به شما می‌رود. با این کار، ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها، می‌توان از فرصت‌هایی که توسط شتاب‌دهنده در اختیار تیم قرار می‌گیرد، استفاده کرد. لازمه موفقیت یک استارتاپ، آرامش و تمرکز اعضای تیم است. این موارد را می‌توان در فلسفه کاری فضای کاری اشتراکی هاوش پیدا کرد. هاوش محیطی آرام را در مرکز شهر مشهد در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهد. این مسئله در درازمدت باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها شده و تمرکز اعضای تیم را معطوف به پیشرفت پروژه نگه می‌دارد. در کنار این موارد، برگزاری دوره‌های آموزشی و امکان مشاوره با متخصصان استارتاپ، می‌تواند برگ برنده شما در راه به ثمر رساندن ایده استارتاپتان باشد. 

با توجه به استقبال چشمگیر کسب و کارها، استارتاپ ها و فریلنسرهای ساکن مشهد از فضای کار اشتراکی هاوش، مجموعه هاوش جهت پوشش مناطق بیشتر در شهر مشهد، اینبار شعبه 2 فضای کار اشتراکی در آخوند خراسانی با تمامی امکانات از تاریخ 24 آبان ماه شروع به کار خواهد نمود و از هم اکنون امکان رزرو در سایت هاوش فراهم می باشد.

مقالاتی که شاید به مطالعه آن علاقمند باشید:

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *