شخصیت‌های سازگار با فضای کار اشتراکی چگونه هستند؟

برای کار کردن در یک فضای کار اشتراکی، باید دارای خصوصیاتی باشیم که بودن در آن فضا را برای ما و سایرین لذت‌بخش کند. اما این خصوصیات چه هستند؟ آیا همه ما برای کار در چنین فضاهایی ساخته شده‌ایم؟

فضای کار اشتراکی یک جامعه کوچک است و هر جامعه‌ای از افراد متفاوتی تشکیل شده است. همه شنیده‌ایم که می‌گویند: هر کسی را بهر کاری ساختند. این جمله را می‌توان باور داشت؛ اما به این معنا نیست که همیشه درست است. انسان متغیرالاحوال است و می‌تواند تغییر کند. این مسئله به ما گوش‌زد می‌کند که شاید در کاری استعداد نداشته باشیم؛ اما می‌توانیم با تلاش، در آن موفق شویم. در این مقاله قصد داریم به سؤال شخصیت های سازگار با فضای کار اشتراکی چگونه هستند؟ پاسخ دهیم. آیا هرکسی می تواند با محیط فضاهای کار اشتراکی کنار بیاید؟

برای کار کردن در یک فضای کار اشتراکی، باید دارای خصوصیاتی باشیم که بودن در آن فضا را برای ما و سایرین لذت‌بخش کند. اما این خصوصیات چه هستند؟ آیا همه ما برای کار در چنین فضاهایی ساخته شده‌ایم؟

شخصیت های سازگار با فضای کار اشتراکی چه خصوصیاتی دارند؟

پیش از هر چیز، لازم است فراموش نکنیم که فضای کار اشتراکی، محیطی متشکل از افراد متفاوت است. این تفاوت‌ها اگر در مسیر درست مورد استفاده قرار گیرند، نه تنها عامل مخربی به حساب نمی آیند، بلکه می‌توانند به پویایی محیط هم کمک نمایند. اما برای نیل به این مقصود، لازم است برخی نکات را رعایت کنیم و شخصیت های سازگار با فضای کار اشتراکی را بشناسیم تا بتوانیم هرچه بیشتر خود را به آنچه باید نزدیک کنیم و از کار کردن در فضاهای کار اشتراکی تجربه ای خوب داشته باشیم.

شخصیت های سازگار با فضای کار اشتراکی : پذیرا (انعطاف پذیری)

پیش از هر چیز، لازم است این خصوصیت را در خود تقویت کنیم: قابلیت پذیرش. در یک محیط کار اشتراکی، متخصصان و افرادی با تجربه حضور دارند. ممکن است این افراد در معاشرت با شما نکات مختلفی را به شما گوش‌زد کنند. در برابر نصیحت‌های این افراد، لازم است پذیرا باشیم و بدانیم که آن‌ها بد ما را نمی‌خواهند. در چنین فضایی، قصد هیچ‌کس تحقیر یا زیر سوال بردن توانایی شما نیست. هیچ انسانی هم کامل نیست و همه ما می‌توانیم بهتر از این باشیم. پس گارد خود را کنار بگذارید و به دیگران گوش کنید.

می بخور، منبر بسوزان، سر و صدای اضافی ایجاد نکن!

فضای کار اشتراکی جایی است که افراد نیاز به تمرکز دارند. اگر از آن جمله افرادی هستید که صدای بلندی دارید، باید فکری به حال آن بکنید. کنترل کردن دائمی صدا، در ابتدا چندان ساده نیست؛ اما به تدریج به آن عادت می‌کنید و در ادامه زندگی هم با مشکلات کمتری در این رابطه مواجه خواهید شد.  

شخصیت های سازگار با فضای کار اشتراکی چگونه هستند ؟ اگر فردی آرام هستید به هیچ وجه جای نگرانی نیست، اما اگر فردی با ولوم بالای صدا هستید باید کمی روی خود کار کنید.

اجتماعی، اما معتدل

داشتن ارتباطات اجتماعی در یک محیط کار اشتراکی یک امر ناگزیر است. اما مسئله این است که باید در این زمینه هم همانند بسیاری دیگر از جنبه‌های زندگی، اعتدال را رعایت کنید. در فضاهای این‌چنینی، لازم است برای حقوق دیگران ارزش قائل باشید. رعایت حریم شخصی، توجه به زمان مناسب برای معاشرت و بسیاری دیگر از مسائل هستند که لازم است در محیط کار اشتراکی به آن توجه داشته باشید.

شخصیت های سازگار با فضای کار اشتراکی : جوینده

حضور در یک محیط کار اشتراکی فرصتی‌ است که باید از آن در راستای پیشرفت خود و استارتاپ خود به بهترین شکل استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین امکانات در چنین فضاهایی، امکان تعامل با مشاوران و متخصصان است. حضور این افراد در محیط کار اشتراکی شما به این معنا است که باید از هر فرصتی برای بهبود شرایط خود استفاده کنید.

باید خوب گوش کنید و خوب یاد بگیرید. باید پی راه حل باشید و بدانید که فرصتی که در اختیار دارید را نباید به راحتی از دست داد.

حال که با خصوصیات لازم جهت کار در فضای کار اشتراکی آشنا شدید شاید این سؤال برایتان مطرح شود که آیا در مشهد فضای کار اشتراکی وجود دارد؟ یا بهترین فضای کار اشتراکی مشهد کجاست؟ در اینجا با کلیک روی سؤالات خود به پاسخ خواهید رسید.

شاید هنوز تردید دارید که بهتر است دفتر کار مستقل اجاره کنید یا از فضای کار اشتراکی استفاده نمائید، ما به شما پاسخ می دهیم، برای تصمیم گیری بهتر، باید ببینید فرصتهایی که یک فضای کار اشتراکی خوب می تواند برای یک استارتاپ فراهم سازد چیست؟ اگر این فرصتها برای شما مفیدند و می توانند در مسیر موفقیت کسب و کارتان به شما کمک نمایند بنابراین بهتر است از اینجا شروع کنید در غیراینصورت یک دفتر مستق اجاره نمائید.

مجموعه هاوش به عنوان حامی کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها آرزومند است به موفقیت های درخور دست یابید. در صورت نیاز به مشاوره جهت تصمیم گیری بهتر می توانید از مشاوران هاوش کمک بگیرید، کافیست درخواست خود را ثبت نمائید، با شما تماس میگیریم.

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *