لیست شتابدهنده‌های مشهد و زمینه فعالیتشان

لیست شتابدهنده‌های مشهد و زمینه فعالیتشان

شهر مشهد از بزرگ‌ترین شهرهای کشور پس از کلان شهر تهران است و از نظر جمعیت در رده دوم قرار دارد. به همین دلیل، طبیعی است که متناسب با جمعیت، افراد بیشتری به دنبال راه‌اندازی استارتاپ‌های مختلفی در این شهر باشند. شتاب‌دهنده‌های تخصصی معمولاً فقط در یک یا چند زمینه محدود فعالیت می‌کنند و با هم متفاوت هستند. در این نوشتار سعی کرده‌ایم لیست شتابدهنده‌های مشهد و زمینه فعالیت آن‌ها برای شما گردآوری کنیم.

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که تازه به دنیای کارآفرینی و استارتاپ وارد شدید و درمورد شتابدهنده ها  خدماتی که ارائه می دهند اطلاعی ندارید مقالات همه چیز در مورد شتابدهنده استارتاپ ها  و شتابدهنده چیست؟ و هدف آن چیست؟ می تواند برای شما مفید باشند.

لیست شتابدهنده‌های مشهد

شتاب‌دهنده فردوسی

شتاب‌دهنده فردوسی اولین شتاب‌دهنده دانش‌بنیان در شرق کشور است. این شتاب‌دهنده با همکاری شهرداری مشهد و دانشگاه فردوسی فعالیت می‌کند و یکی از مراکز شتاب‌دهنده خوب از لیست شتابدهنده‌های مشهد در سطح کشور به حساب می‌آید. گفتنی است شتاب‌دهنده فردوسی یک شتاب‌دهنده تخصصی نیست و به تمام استارتاپ‌ها در هر زمینه‌ای می‌تواند کمک کند.

از میان امکانات این مرکز شتاب‌دهنده می‌توان به شتاب‌دهی، توانمندسازی و آموزش، کمک به جذب سرمایه و مشاوره استارتاپی اشاره کرد. این پکیج کاملی از تمام مواردی است که یک کسب‌وکار نوپا به آن نیاز دارد.    

شتاب‌دهنده متاسل

شتاب‌دهنده متاسل از زیرشاخه‌های شتاب‌دهنده فردوسی است که در ساختمانی مجزا واقع شده است. این شتاب‌دهنده بر روی ایده‌های مرتبط با سلامت تمرکز دارد و یک شتاب‌دهنده تخصصی است. گفتنی است خدمات شتاب‌دهنده سلامت متاسل مشابه همان خدماتی است که شتاب‌دهنده فردوسی ارائه می‌دهد.

شتاب‌دهنده همپیوند

همپیوند یک شتاب‌دهنده تخصصی در زمینه بلاک‌چین است که در مشهد واقع شده است. این شتاب‌دهنده خدماتی از جمله فضای کار اختصاصی، مشاوره، آموزش و… را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. این شتابدهنده تخصصی بلاک چین در لیست شتابدهنده‌های مشهد است.برای پرورش ایده‌های نوآورانه در زمینه بلاک‌چین و ارزهای مجازی همپیوند بهترین گزینه است. 

شتاب‌دهنده صنایع خلاق هاوش

شتاب‌دهنده هاوش یکی دیگر از شتاب‌دهنده‌های تخصصی شهر مشهد است که در زمینه صنایع خلاق فعالیت می‌کند. این مرکز شتاب‌دهنده صنایع خلاق خدمات متنوعی به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهد که می‌توانند بخش مهمی از نیازهای یک استارتاپ را رفع کنند. این شتابدهنده یک از تخصصی ترین شتابدهنده ها در لیست شتابدهنده‌های مشهد می باشد. از این امکانات می‌توان به مشاوره، آموزش، کمک به جذب سرمایه، فضای کار اشتراکی و… اشاره کرد.

شاید درمورد صنایع خلاق برایتان جدید باشد و ندانید چه حوزه ای از صنایع زیرگروه صنایع خلاق قرار می گیرند برای دانستن این مطلب مقاله صنایع خلاق چیست؟ و شامل چه تقسیم بندیهایی می شود؟ را مطالعه نمائید. و اما شتابدهنده صنایع خلاق چه خدماتی می تواند به استارتاپ های زیرمجموعه خود ارائه نماید؟ مقاله نقش شتابدهنده ها بر توسعه صنایع خلاق چیست؟ به این موضوع پرداخته است.

شتاب‌دهنده گرین تک

شتاب‌دهنده تخصصی گرین تک از زیرشاخه‌های شرکت گرین وب است و تمرکز آن بر روی ایده‌های مرتبط با فناوری است. این مرکز از سال 97 تاسیس شده است و در همین مدت توانسته است خود را به عنوان یکی از بهترین مراکز شتاب‌دهنده به دیگران بشناساند. در کنار آموزش و مشاوره، شتاب‌دهنده گرین وب به شما کمک می‌کند سرمایه جذب کنید و محصول خود را به فروش برسانید.

شتاب‌دهنده ماموت تک

ماموت تک یک شتاب‌دهنده دیگر مشهدی است که تمرکز آن روی خلاقیت و هنر است. در کنار امکانات متداولی که شتاب‌دهنده‌های دیگر هم می‌توانند در اختیار شما قرار دهند، ماموت می‌تواند ابزار و فضای مورد نیاز پروژه‌های خلاقانه و هنری را نیز تهیه کند.

شتاب دهنده تریگ آپ

تریگ‌آپ، شتاب‌دهنده‌ای غیرتخصصی است که می‌تواند در بسیاری از بخش‌های به ثمر رساندن یک ایده، به شما کمک کند. این شرکت تا کنون میزبان 36 تیم بوده است و بیش از 1100 ایده را مورد بررسی قرار داده است. از جمله امکانات این شتاب‌دهنده می‌توان از فضای کار اشتراکی، مشاوره تخصصصی، سرمایه‌گذاری و کارگاه‌های آموزشی مختلف نام برد.

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *