مقایسه فضاهای کار اشتراکی مشهد

مقایسه فضاهای کار اشتراکی مشهد

با توجه به رشد زیست بوم کارآفرینی شهر مشهد روز به روز به تعداد فضاهای کار اشتراکی فعال در این شهر افزوده می شود. در این مقاله به معرفی اختصاصی و مقایسه فضاهای کار اشتراکی مشهد می پردازیم.

فضای کار اشتراکی هاوش:

فضای کار اشتراکی هاوش در 2 شعبه در مناطق مختلف و مهم شهر مشهد مشغول به فعالیت است. هاوش تنها فضای کار اشتراکی دارای مجوز از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. به دلیل قرار گیری شعبه 1 فضای کار اشتراکی هاوش در پارک علم و فناوری، اعضای پارک علم و فناوری در صورت استفاده از این فضا از معافیت مالیاتی برخوردار خواهند بود. فضای کار اشتراکی هاوش جزو 11 فضای کار اشتراکی مورد تأیید مرکز شتابدهی و نوآوری در کل ایران می باشد.

در سال 2019 این فضای کاری طی ارزیابی و نظرسنجی توسط سایت کوورکینگ جزو برترین فضاهای کار اشتراکی در ایران شناخته شده است. در حال حاضر 20 تیم در این فضا مستقر هستند جهت آشنایی با این تیم ها می توانید لیست آن ها در صفحه اصلی سایت را مشاهده نمائید.

شعبه 1 فضای کار اشتراکی هاوش واقع در: مشهد – سجاد 21- نبش امین 2- پلاک 28 است.

شعبه 2 فضای کار اشتراکی هاوش واقع در: مشهد- نبش آخوند خراسانی 24 – مجموعه قلم می باشد.

ساعت کاری هر دوشعبه از 8 صبح الی 20 شب می باشد.

لیست قیمت ها و امکانات هر دو شعبه فضای کار اشتراکی هاوش را می توانید در صفخات شعبه 1 و شعبه 2 مشاهده نموده و درخواست خود را ثبت نمائید.

فضای کار اشتراکی فینوا:

فضای کار اشتراکی فینووا در مشهد در آدرس مشهد – خ کوهسنگی – پارک کوهسنگی – چارسوق هنر – طبقه دوم واقع شده است. قیمتهای فضای کار اشتراکی مشهد این مجموعه را می بایست با تماس با ایشان بدست آورید.

فضای کار اشتراکی پارت سیلیکون:

این فضای کاری در آدرس مشهد – بلوار معلم – بین معلم 34 و 36 – پلاک 888 واقع شده است. جهت تماس تلفنی با این مجموعه از شماره +98 5138682221 استفاده نمائید.

لیست قیمتهای این مجموعه نیز می بایست از طریق تماس تلفنی یا حضوری استعلام شود. امکانات این فضای کار اشتراکی از قرار زیر است:

موقیعت مکانی مناسب در قلب شهر مشهد

دارای اتاق بازی و دورهمی و فضای باز

پنل مدیریت ساعات کاری + دستگاه ورود خروج

دسترسی آسان به اتوبوس و مترو

نور کافی و ویوی مناسب

دسترسی به باشگاه های تنیس، دارت 

ساعات کاری از 7 صبح تا 9 شب

مجزا بودن فضای کاری و فضای استراحت و بازی در دو طبقه مجزا

فضای کار اشتراکی اکسیر:

این فضای کار اشتراکی در آدرس مشهد-خیابان گلستان-سه راه ادبیات – نبش اسدالله زاده 8- پلاک 41-طبقه اول-دنیای فناوری اکسیر واقع شده است و ساعت کاری آنها از 8 الی 16 می باشد. جهت بدست آوردن قیمت این فضا می بایست با شماره +98 513 1415 530 تماس حاصل فرمائید.

 

 

 

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *