نکات مهم برای اعتمادسازی کارفرمای فریلنسرها

نکات مهم برای اعتمادسازی کارفرمای فریلنسرها

همان‌طور که می‌دانید بازاریابی و جذب مشتری به روش سنتی از چند عامل اصلی پیروی می‌کند. از جمله مهم‌ترین این عوامل جلب اعتماد مشتری‌ است، زیرا مشتریان منبع اصلی درآمد یک کسب و کار هستند و با جلب اعتماد مشتریان می‌توان آن‌ها را تبدیل به مشتری دائمی نمود. امروزه نیز با وجود تغییراتی که در شیوه‌های کسب و کار به‌ وجود آمده فریلنسرها هم‌چنان باید از برخی اصول مشابه اصول بازاریابی پیروی کنند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها اعتمادسازی کارفرمای فریلنسرها است. اعتمادسازی کارفرمای فریلنسرها می‌تواند تضمین وجود مشتریان دائمی برای کار آنها باشد. جلب اعتماد یک کارفرما باعث می‌شود علاوه بر ایجاد مشتری دائمی، کارفرمای شما رضایتمندی خود از کار شما را  با دیگران در میان بگذارد. به این طریق شما به مرور زمان با کارفرمایان بیشتری وارد همکاری خواهید شد و می‌توانید از نتایج مثبت آن بهره‌مند شوید. برای اعتمادسازی کارفرمای فریلنسرها رعایت چند نکته حائز اهمیت است که به شما در رسیدن به جایگاه مطلوب کمک می‌کند‌.

 

برای اعتمادسازی کارفرمای فریلنسرها پروژه‌ را به موقع تحویل دهید.

با تحویل به موقع پروژه خود نه‌ تنها وقت‌شناس بودن خود را نشان می‌دهید، بلکه با این‌کار می‌توانید به نفع خود عمل کنید. زیرا با زمان‌بندی مناسب می‌توانید تعداد پروژه‌های بیشتری را دریافت کنید و نیز با جلب اعتماد کارفرمای خود روبرو هستید. پس حتما برای زمانی که صرف کار می‌کنید برنامه‌ریزی منظمی داشته باشید و تا انتهای کار از آن پیروی کنید تا بتوانید پروژه‌ را به‌موقع تحویل کارفرما بدهید.

بیشتر بخوانید: درآمد دلاری فریلنسر | چگونه یک فریلنسر درآمد دلاری کسب کند؟

مطابق خواسته کارفرما پیش بروید.

ممکن است شما در حین کار متوجه مغایرت‌هایی در نتایج اصلی و آن‌چه کارفرما از شما خواسته بشوید، اما ایجاد تغییر در کار بدون اطلاع از نظر کارفرما اتفاق خوشایندی نیست. پس حتما کارفرما را در جریان تغییرات کوچک و بزرگی که در پروژه ایجاد می‌شود قرار‌دهید. با این‌کار از اتلاف وقت خود برای بازگردانی مجدد داده‌ها نیز جلوگیری می‌کنید و همچنین به کارفرما نشان می‌دهید که برای نظرات او اهمیت زیادی قائل هستید.

بیشتر بخوانید: آیا فریلنسرها می‌‌توانند از خدمات بیمه‌ای استفاده کنند؟

با کارفرما صادق باشید.

حتما می‌دانید که این یکی از مهم‌ترین نکاتی است که برای جلب اعتماد کارفرما باید آن را در نظر داشته ‌باشید. درباره هر چیز بی‌پرده صحبت کنید و مقاصد اصلی خود را بیان کنید. این موضوعی است که در بطن کار باید رعایت کنید و در حقیقت اصول سخنوری برای جلب توجهات افراد را در شما زیر سوال نمی‌برد.

بیشتر بخوانید: روشهای مؤثر در جذب پروژه های فریلنسری

 

یک نمونه کار برای خود داشته باشید.

سعی کنید همیشه هنگام صحبت درباره شروع کار، یک نمونه کار قوی از پروژه‌هایی که به انجام رسانده‌اید را با کارفرما به اشتراک بگذارید. به این طریق شما یک قدم دیگر به اعتمادسازی کارفرما نزدیک‌تر شده‌اید.

 

با موسسات و سایت‌های معتبر و مشهور همکاری کنید.

به هر میزان که کارفرمای شما شناخته شده باشد، کار شما نیز به دیگران معرفی می‌شود. پس هربار فرصتی برای شما پیش آمد که بتوانید با یک سایت یا موسسه معتبر همکاری کنید، این فرصت را از دست ندهید.

با در نظر گرفتن نکاتی که گفتیم، شما می‌توانید به مرور زمان مشتری دائمی برای کار خود داشته باشید. هم‌چنین، کیفیت کار و برنامه‌ریزی‌های دقیق و منظم شما تضمین‌کننده مشتریان بیشتری برای کار شماست.

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *