بهترین راه های تبلیغات برای جذب مشتری :

بهترین راه های تبلیغات برای جذب مشتری :

تبلیغات فریبی است که مشتریان جدید را به سمت کسب و کار یا محصول شما می کشاند . همانطور که می دانید مهمترین هدف تبلیغات جذب مشتری است . راه های تبلیغات برای جذب مشتری مانند رسانه های اجتماعی و یا رسانه های قدیمی مانند تبلیغات چاپی امروزه بسیار معروف شده است .

راه های تبلیغات برای جذب مشتری :

1- تبلیغات آنلاین :

ارسال تبلیغات در وب سایت هایی که بازدید زیادی دارند یکی از راه های تبلیغات برای جذب مشتری است . سایت های شبکه اجتماعی مانند فیس بوک دارای برنامه های تبلیغاتی هستند که که شما می توانید از طریق آن ها مشتریان خود را به بهترین روش جذب کنید . 

بیشتر بخوانید :مهمترین مهارت یک کسب و کار چیست ؟

2- رسانه های اجتماعی :

سیستم عامل های اجتماعی ابزاری جذاب برای تبلیغات هستند . زیرا تبلیغ کردن در این رسانه ها هزینه پایینی دارد و یا حتی در بعضی از مواقع هزینه ای ندارد . از آنجایی که آلان بیشتر مردم وقت خود را در رسانه های اجتماعی می گذرانند پس تبلیغ کردن در این شبکه ها می تواند فروش شما را سریع تر کند . 

3- تبلیغات سنتی :

یکی از راه های تبلیغات برای  مشتری تبلیغات سنتی است . تبلیغات سنتی شامل تبلیغ کردن در روزنامه ها و تبلیغات چاپی است . اما شاید فکرکنید که تبلیغات سنتی خیلی قدیمی شده است اما ، امروزه با استفاده از ترفندهای گرافیکی و طراحی های خاص بر روی تبلیغات جایگاه ویژه ای را بر خود حفظ کرده است .

 اگر دوست داشتید اطلاعات بیشتری کسب کنید :چه مواردی درآموزش فروشندگی اهمیت دارد ؟

4-  یکی از راه های تبلیغات برای جذب مشتری ، تبلیغات از طریق ایمیل مارکتینگ است :

ایمیل مارکتینگ یک روش عالی برای تبلیغ کردن است ، شاید در گذشته خیلی از این روش استفاده نمی کردند . اما امروزه بیشتر شرکت ها برای تبلیغ کردن محصولات و خدمات خود از این طریق همین ایمیل مارکتینگ استفاده می کنند . کمپین های ایمیل می توانند با استفاده از روش های خاص به شما کمک کنند تا محصولات و خدمات شما به چشم مشتریان بسیار جذاب جلوه کند .

بیشتر بدانید :چرا بازاریابی باید اولویت اول کسب و کارها باشد؟

5- تبلیغات از طریق سخنرانی کردن :

اگر محصولی را که می فروشید مربوط به تخصص خودتان است ، سخنرانی در جمع می تواند یک تبلیغ عالی باشد . می توانید خدمات و محصولات خود را به سازمان هایی که با آن ها کار می کنید معرفی کنید ، و می توانید بر روی کارت های ویزیت ، تقویم ها و …. کالا های خود را تبلیغ کنید.

6-  یکی ازراه های تبلیغات برای جذب مشتری ، تبلیغات از طریق پادکست ها است :

با افزایش محبوبیت پادکست ها در طی 10 سال گذشته ، فرصت های زیادی برای تبلیغ کنندگان فراهم شده است تا بتوانند از بینندگان علاقه مند استفاده کنند . به تبلیغ کنندگان پادکست ها ، حامی مالی می گویند . اکثر شرکت ها امروزه به افرادی که صلاحیت پادکست درست کردن را دارند هزینه می دهند تا محصولات و خدمات را معرفی کنند . این روش تقریبا شبیه روش تبیلغات رادیویی است .

 می توانید اطلاعات بیشتری داشته باشید :۹ گام برای بازاریابی پیامکی و جذب مشتری

7- تبلیغات تلویزیونی :

یکی از راه های تبلیغات برای جذب مشتری تبلیغات تلویزیونی است . این نوع تبلیغات برای افرادی است که علاقه زیادی به رادیو ندارند. این نوع تبلیغات تا الان بسیار موثر بوده است ، زیرا بیشتر جوانان از این تبلیغات بیشتر استقبال می کنند .همه ما می دانیم که امروزه در اکثر خانه ها ماهواره وجود دارد ، و شما می توانید برای جذب مشتری بیشتر کالا و محصولات خود را در برنامه های ماهواره تبلیغ کنید تا محصولات شما بیشتر دیده شود.

نتیجه گیری :

ما در این مقاله بسیاری ازراه های تبلیغات را به شما معرفی کردیم ، قطعا شما می توانید از طریق این روش ها فروش خود را  دو برابر کنید .

منبع: https://blog.hotmart.com/en/marketing-strategy-to-attract-customers/

https://www.americanexpress.com/en-us/business/trends-and-insights/articles/7-excellent-ways-to-attract-new-customers/

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *