پر کاربردترین رسانه های اجتماعی کدام اند؟

پر کاربردترین رسانه های اجتماعی کدام اند؟

رسانه های اجتماعی موضوعی پر طرفدار که همه ما امروزه از آن استفاده می کنیم . این شبکه های مجازی امروزه به نوبه خود رشد قابل توجهی داشته اند، و طبق آماری که در Statista نشان داده شده است که تقریباً 2 میلیارد کاربر از این سایت ها وبرنامه در سال2015 استفاده می کردند . و به گفته آن ها این آمار در سال 2021 به 3.9 میلیار میرسد .

اگر تمایل به مطالعه بیشتر دارید:مدیریت شبکه اجتماعی به چه معنا است ؟

پر کاربردترین رسانه های اجتماعی :

1-facebook :

می توان گفت این سایت یکی از بزرگ ترین سایت های رسانه اجتماعی در جهان و یکی از پر کاربردترین سایت ها است . در این سایت جدا از امکان برقراری ارتباط با دوستان و اقوام ، می توانید به برنامه های مختلف فیس بوک برای فروش آنلاین دسترسی داشته باشید و حتی می توانید از تبلیغات پولی فیس بوک به بازاریابی برند و تبلیغ محصولات خود بپردازید .

اطلاعات بیشتر:مدیریت ارتباط با مشتری چه تاثیری در بازاریابی دارد ؟

2- whatsapp یکی از مهم ترین رسانه های اجتماعی است :

علی رغم اینکه در سال 2014 توسط فیس بوک خریداری شد ، اما امروزه این پلت فرم به عنوان یک برنامه مستقل عمل می کند . همانطور که می دانید این برنامه با استفاده از فیس بوک بر روی صحنه آمد ، اما توانسته تخیل میلیون ها انسان را در سراسر جهان از طریق توانایی برقراری ارتباط و اشتراک فوری با افراد و گروه ها به تصویر بکشد.

3- QQ :

Tencent QQ ، این برنامه معروف به QQ است . این پلت فرم یک پیام رسان فوری متنی برچت در شبکه های اجتماعی است و اولین بار در چین راه اندازی شد و امروزه 80 کشور از آن استفاده می کنند . از این برنامه می توان برای ارتباط با دوستان از طریق متن ، تماس ویدیویی و گفت و گوی صوتی استفاده کرد. و جالب این است که این برنامه یک مترجم داخلی برای ترجمه متن ها دارد .

4- WEchat :

این برنامه شبیه واتس آپ است که شما را قادر می سازد با افراد دلخواه ارتباط برقرار کنید . این برنامه توسط Tencent در چین ساخته شده است و به راحتی می تواند در کنارQQ کار کند . طبق گزارش اطلاعات BI ، تعداد کاربران WEchat به سرعت با تعداد کاربران واتس آپ مطابقت دارد .

اطلاعات بیشتر را در سایت ما بخوانید :خصوصیات فروشنده خوب و فروشنده بد چیست ؟

5- instagram یکی از پرطرفدارترین رسانه های اجتماعی است :

اینستاگرام به عنوان یک پلت فرم منحصر به فرد شبکه های اجتماعی راه اندازی شد که کاملا مبتنی بر اشتراک گذاری عکس و به شما این امکان را می دهد تا بهترین لحظات زندگی خود را در این برنامه ثبت کنید . این برنامه در کمترین زمان ممکن جزء معروف ترین شبکه های اجتماعی دنیا معرفی شد .

6- LINkedin :

Linkedin به راحتی یکی از محبوب ترین سایت ها و یا برنامه رسانه های اجتماعی حرفه ای است و بیش از 20 زبان در دسترس است . این برنامه در سراسر جهان توسط همه افراد حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک بستر ایده آل برای ارتباط مشاغل مختلف ، پیداکردن و استخدام مشاغل ، مورد استفاده قرار می گیرد .

7- Telegram یکی از پر طرفدار ترین رسانه های اجتماعی است:

این برنامه پیام رسانی فوری مانند واتس آپ است و بیش از 8 زبان مختلف در این سیستم موجود است . تلگرام با وجود اینکه بسیار محبوب و مشهور است ، اما هنوز هم می تواند پیشرفت قابل توجهی داشته باشد . تلگرام ، اینستاگرام و واتس آپ امروزه یکی از پرکاربردترینرسانه های اجتماعی است اجتماعی هستند .

اگر دوست دارید مطالب این سایت را بخوانید :اخلاق کسب و کار چیست ؟

8-snapchat :

این پلت فرم اجتماعی پیام رسان تصویری است که شما را قادر می سازد با استفاده از تصاویر با دوستان خود گپ بزنید . همچنین به شما این امکان را می دهد که اخبارهای روز دنیا را بدانید و حتی داستان های زنده را که در سراسر جهان اتفاق می افتد را بررسی کنید .

9- Reverb Nation :

این رسانه اجتماعی ایده آل برای نوازندگان و متخصصان موسیقی برای برقراری با دیگران در صنعت موسیقی است . این برنامه ابزارهای مختلفی را برای مدیریت مشاغل خود به نوازندگان ارائه می دهد . این شبکه برای نوازندگان و یا افرادی که با موسیقی سر و کار دارد بسیار مفید است .

10- YOUTUBE :

این برنامه بزرگترین سایت رسانه های اجتماعی برای به اشترات گذاری ویدیو در جهان است . که کاربران را قادر می سازد فیلم ها را بارگذاری و به اشتراک بگذارند ، آن ها را مشاهده کنند ، در مورد آن ها نظر بدهند و آن ها را دوست داشته باشند . این رسانه های اجتماعی در سراسر جهان قابل دسترسی است .

نتیجه گیری :

رسانه های اجتماعی به نوبه خود روز به روز در حال پیشرفت است ، به طوری که امروزه تمام جوانان کم و زیاد وقت خود را با این برنامه می گذرانند و برای آن ها یک نوع سرگرمی به حساب میاید . 

منبع: https://makeawebsitehub.com/social-media-sites/

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *