حضور افراد درون گرا در فضای کار اشتراکی موثر است ؟

حضور افراد درون گرا در فضای کار اشتراکی موثر است ؟

کار در فضای کار اشتراکی تجربه جالبی است. هرکسی که می تواند در خانه کار کند و هنوز هم رفتن به یک محل کار را انتخاب می کند ، باید واقعاً در کار خود جدی باشد ،اما حضور افراد درون گرا در فضای کار اشتراکی  می تواند تجربیات جدیدی را به آن ها یاد دهد .

بیشتر بدانید :تیپ شخصیتی رهبراستارتاپ باید چگونه باشد؟

حضور افراد درون گرا در فضای کار اشتراکی چه تأثیری دارد؟

حضور این افراد در این فضای کاری ، باعث میشودکه آنها انواع مختلفی از افراد را میبینید، از صنایع مختلف با طیف متنوعی از موقعیت های شغلی آشنا میشود،اما همه کارمندان یک ویژگی مشترک دارند، زیرا همه آنها برای کاربه آنجا آمده اند. فراموش نکنید که حضور افراد درون گرا در فضای کار اشتراکی باعث بهتر شدن روابط عمومی آن ها می شود.

فضای کاراشتراکی چگونه است ؟

فضای کار اشتراکی یک محیط عالی برای انجام انواع کارها و بهره وری است. مهم نیست که درون گرا هستید یا برون گرا ، به دلیل وجودامکانات رفاهی زیاد و مناطق مشخص میتوانید دریک فضای اشتراکی پیشرفت کنید .حضور افراد درون گرا در فضای کار اشتراکی شایدکمی سخت باشد اما به مرور زمان با این فضا عادت میکنند.

همکاری برای افراد درون گرا و برون گرا :

همکاری با افراد درون گرا و برون گرا میتواند بسیار تجربه عالی باشد زیرا هر کدام از این افراد شخصیتهای جالبی دارند که  می توانند به تواناییهای یکدیگر کمک کنند .فضای کار اشتراکی برای هرنوع شخصیتی عالی هستند زیرا برای همه افراد چیزهای جدید را ارائه میدهند و باعث پیشرفت شغلی میشود.

بسیاری ازمردم یک سوال کاملاًمنطقی می پرسید:”چرا یک فرد درون گرا عمداً خودرابا افرادناشناس احاطه کرده است؟”.

خوب ، بیایید با این واقعیت شروع کنیم که از هر پنج کارمند یک نفر خود را درون گرا میداند. و اگرچه آنها ممکن است حضور طولانی مدت در بین مردم را خسته کننده بدانند ، اما برای جمع آوری مهارتها و دانش و درنهایت  بهبود، باید توسط افراد احاطه شوند.

 مطالعه بیشتر :روش های مشتری مداری :

چرا همه مدیران شرکتها تمایل دارندکه افراد درون گرا در فضای کار اشتراکی باشند ؟

تمام مدیران دوست دارند که افراد درون گرا به صورت حضوری در فضای کار اشتراکی کار کنند . زیرا آنها معتقد هستند که این افراد میتوانند به مرور زمان با محیط اطراف بیشتر ارتباط برقرار کنند و اگر این فرصت را از آنها بگیرید ممکن است این جرقه آنها را از بین ببرد.فضای کار اشتراکی میتواند واقعاً بهترین گزینه برای افراد مستقل باشد.

  • با وجود اینکه افراد درون گرا از مکان های اجتماعی طفره می روند ، اما از معاشرت به طور خاص متنفر نیستند. فضای اشتراکی به افراد درون گرا این امکان را می دهد تا با هر کسی که می خواهند و احساس رضایت می کنندکار کنند .

مزایای فضای کار اشتراکی :

یکی دیگر از مزایای فضای کار اشتراکی  برای افراد درون گرا و برون گرا این است که افراد درون گرا دارای فضای کافی برای لذت بردن از تنهایی هستند. مناطق دنج ، کافه تریا ، اتاقک هایی وجوددارد که میتوانید به آنجا بروید و هرزمان که احساس خستگی کردید ،به راحتی در آنجا استراحت کنند .

یکی دیگر از مزایای فضای کار اشتراکی این است که به افرادخجالتی و درون گرا فرصت میدهد تا مهارتهای اجتماعی را بیاموزند و در حالی که هنوز قلمرو خصوصی خود را دارند، خودکفا شوند، و بتوانند روابط عمومی خود را روز به روز بهتر کنند .حضور افراد درون گرا در محل کار می تواند فرصت بسیار خوبی برای آن ها باشد.

نظریه کلی درموردفضای کاراشتراکی برای افراددرون گرا و برون گرا :

مدیران معتقد هستند که محل کار اشتراکی به گونه ای طراحی شده است که از سبکهای کاری مختلف پشتیبانی میکند. مهم نیست که درون گرا هستید یا برون گرا ، مهم این است که بتوانید مهارتهای خود را درآنجا نشان دهید.البته اگر مدیران فضای کار اشتراکی بتوانند نیازهای کلی یک شرکت را تأمین کنندو حقوق خوبی به کارمندان خود بدهند .

 بیشتر بدانید :۵ مورد از تکنیکهای افزایش خلاقیت چیست ؟

آیا مدیران فضای کاراشتراکی آن صمیمیت کلی با کارمندان را دارند ؟

طبق گزارشات داده شده مدیران فضای کار اشتراکی آن صمیمیت را با کارمندان دارند.اما اکثر کارمندان ازاینکه مدیران نتوانستند بعد از یک مدتی نیازهای کارمندان را تأمین کنند و به صورت حضوری به سرکار بیایند و همچنین در موردحقوق، اول یک چیزی میگویند و بعد از مدتی صحبت خود را عوض میکنندوحقوق خیلی پایینی به کارمندان میدهند ناراضی هستند.

نتیجه گیری :

 افراد درون گرا در فضای اشتراکی میتواند برای روحیه آنها بسیار خوب باشد و در نتیجه این افراد میتوانند فعالیت های جدید را یاد بگیرند و به تجربه های خود اضافه کنند .قطعاً بودن در این فضای مشترکی میتوانندباعث پیشرفت کاری آنها باشد.

منبع :

https://focus-sf.com/why-is-coworking-space-ideal-for-both-introverts-and-extroverts/

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *