کارآفرینان برتر 1399 چه کسانی هستند؟

کارآفرینان برتر 1399 چه کسانی هستند؟

همه ما در مورد کارآفرینان و ایده هایی که می دهند مقاله هایی خوانده ایم. البته بعضی از این کارآفرینان در همان مراحل اولیه به دلیل نداشتن بوجه کافی شکست می خورند و بعضی از کارآفرینان دیگر موفق می شوند و کسب و کار خوبی را برای خود درست می کنند. اما ما در این مقاله می خواهیم در مورد کارآفرینان برتر 1399 صحبت کنیم.

قطعاً دوست دارید در موردانواع کارآفرینی چیست ؟ بدانید

کارآفرینان برتر 1399 چه کسانی هستند؟

1- محسن احتشام :

محسن احتشام را که بیشتر افراد می شناسند مدیرعامل شرکت تروند زعفران قاین استان خراسان جنوبی شهرستان قائنات هستند،  ایشان در تولید و بسته بندی زعفران، زرشک، خشکبار، سبزیجات فعالیت میکنند. محسن احتشام متولد سال 1339 در شهر قائنات خراسان جنوبی است.  این فرد موفق بعد از دوره کارشناسی با 3 نفر کار زعفران را  شروع کردن و در حال حاضر 150 نفر نیروی کار دارند. آقای محسن احتشام امروزه یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران هستند و محصولات نوآورانه ای مثل آدامس زعفرانی، آدامس زرشکی، نوشیدنی زعفران، قرص جوشان زعفران، گیاهان خشک طبیعی و دارویی، آبمیوه های طبیعی و نوشیدنی های گیاهی منتج از زعفران و زرشک را تولید کرده اند. این فرد موفق الان جزء کارآفرینان برتر 1399 شده است.

آیا در مورد OKRچیست ؟ (هدف سنج): می دانید.

2- آقای بهنام جعفری:

آقای بهنام جعفری مدیرعامل شرکت تعاونی کشتارگاه صنعتی طیور خوش‌پخت است. این فرد در استان آذربایجان غربی فعالیت می کند و در جوجه کشی و پرورش مرغ گوشتی و کشتارگاه صنعتی، بسته بندی و عرضه به مراکز فروش  فعالیت می کنند و هم اکنون در این زمینه بسیار موفق بوده‌اند. بهنام جعفری متولد سال 1361 در شهر ارومیه  است، این کارآفرین موفق کار خود را با ۸ نفر در سال 1385 شروع کرد و اکنون ۴۷۰ نفر نیروی کار دارد. مجموعه خوشپخت الان به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای پرورش مرغ گوشتی و جوجه با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته و تمام اتوماتیک در ایران است. این فرد الان جزء کارآفرینان برتر 1399 است.

3- احمد حسن زاده یکی از کارآفرینان برتر 1399 است :

احمد حسین زاده ، مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان ترز رایان افزار ، تندیس کارآفرین برتر ملی را دریافت کرد این فرد در زمینه نرم افزار ها بسیار خلاق هستند و می توان گفت که چند سال است که شرکت آقای احمد حسن زاده جزء برترین شرکت ها انتخاب می شود.

4-لاله حجازی یکی دیگر از کارآفرینان برتر 1399 است:

 لاله حجازی متولد ۱۳۵۱است. لیسانس روانشناسی از کشور هندوستان دارد و رشته روانشناسی را به عنوان رشته مورد علاقه خود انتخاب کرد اما تقدیر و نیاز جامعه باعث شد که ایشان  وارد کارهای شرکتی و کارخانه ای شود و الان خانم کارآفرین مسئولیت های سنگین تر از یک زن شاغل معمولی را دارد و از سال ۷۲ وارد مجموعه باریج اسانس شدکه این شرکت متعلق به پدرش است و در زمینه اسانس های طبیعی فعالیت می کنند. این فرد از ۱۸ سالگی ازدواج کرد و در سن 19  سالگی بچه دار شد اما با تمام این سختی ها این خانم به شغل خود هم رسیدگی می کرد و الان هم شرکت این خانم به عنوان جزء برترین شرکت ها است.

چقدر در مورد مدیران و رهبران موفق باید IQ یا EQ بالایی داشته باشند؟

5- علی رسولی زاده

علی رسولی زاده که یکی از کارآفرینان برتر1399 است می توان گفت که مدیر عامل شرکت پردازش اطلاعات مالی و مشاور سرمایه‌گذاری پارت با هدف كمك به توسعه و گسترش بازار سرمایه كشور و با بهره‌گیری از دانش و تخصص روز است که در این زمینه  فعالیت می کند.در این شرکت همه کارمندان از بهترین متخصصین حوزه‌ی مالی و فناوری اطلاعات کشور هستند ، و تلاش می کننده که زمینه‌ساز ارائه خدماتی نوین در بازار سرمایه ایران باشد. این افراد سعی می کنند بهترین  موقعیت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه ایران، طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای قدرتمند بر پایه‌ی اطلاعات مالی و… را  اختیار مردم بگذارند. البته تا الان هم موفق شده اند و ایشان الان لوح کارآفرین برتر را به خود اختصاص داده اند.

آیا در موردچگونه یک اپلیکیشن موبایل تولید کنیم که مردم آن را دوست داشته باشند؟ چیزی می دانید.

6- عبدالحسین شرفی:

آقای شرفی مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور رادمان صنعت، از سوی مرکز آموزش و پژوهش مدیریت ایران به عنوان مدیر شایسته ملی سال 97 معرفی شد.

 ایشان با توجه به موفقیت هایی که به دست آورده اند در سال 1399 عنوان کارآفرین برتر را از آن خود کرده اند.

7- آقای محمد رضا ظهیر امامی :

آقای امامی مدیرعامل شرکت تولیدی صنعتی فراسان استان فارس هستند و می توان گفت ایشان در طراحی و ساخت پره های فن های کامپوزیتی مورد مصرف در پالایشگاه ها، نیروگاه ها و مجتمع های پتروشیمی فعالیت می کنند و در این زمینه بسیار موفق بوده اند. محمدرضا ظهیر امامی متولد 1339 در شهر فارس است. جالب است که این کارآفرین موفق  آقای ظهیر امامی از زیرزمین خانه مادری خود شروع کردن به تولید پره های فولادی و در حال حاضر دارای 3300 نفر نیروی کار و 10 کارخانه دارند. ایشان الا بسیار در این زمینه موفق هستند و می توان گفت پشتکار ایشان بسیار عالی بوده است.

8- حسین فتاحی

حسین فتحی که امروزه مدیر عامل کارخانه یخچال امرسان است. ایشان به گفته خودشان اول از یک مغازه بسیار کوچک شروع کردند و در هفته اول با یک تیم ۴ نفره شب و روز کار می‌کردند و توانستند در مرحله اول  8 یخچال را در مرحله تولید برسانند این تعداد برای هفته اول بسیار عالی است اما به گفته خودشان این فرد موفق راضی نبودند و با تلاش زیاد ایشان توانستند احداث کارخانه تولیدی لوازم خانگی امرسان را تأسیس کند. این فرد موفق الان مهندس حسین فتاحی، دارای مدرک دکترای مدیریت کسب و کار است و صاحب بزرگترین کارخانه تولید یخچال فریزر ایران، کارخانه امرسان می‌باشد.

9- محسن گل‌پور یکی از کارآفرینان برتر 1399 است:

آقای محسن گل پور یکی از مدیر عامل های موفق در شرکت مهندسی در زمینه صنایع است. این  شرکت مواد مهندسی مکرر با هدف فراهم آوردن نیازهای صنایع مختلف در زمینه دسترسی به محصولات نوین پلیمری در سال ۱۳۷۳تأسیس شد. اين شركت موفق  در  شروع کار با تمركز بر تولید فرآورده‌های اپوکسی فعاليت های خود را آغاز كرده و  کم کم کار خود را رونق داد و امروزه در حال حاضر دارای ۵ واحد تخصصی در زمینه تولید و تأمین فرآورده های پلیمری و شیمیایی با کاربری‌های صنعتی و نيز با رويكرد بازار عمومی است که حاصل آن تولید بیش از ۲۰۰ نوع محصول شیمیایی و پلیمری و تأمین نیاز دائمی بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی است. باید بدانید که آقای گل پور در سال 99 جزء برترین کارآفرینان شده اند.

10-آقای محمد محمدی:

آقای محمدی مدیرعامل شرکت پرورشی تحقیقاتی ماهیران استان تهران هستند که در زمینه های تـكثیر، پرورش و اصلاح نژاد ماهی‌‌های زينتی آب شیرين و شور، انواع گياهان آبزی فعالیت می کنند و در این زمینه بسیار موفق شده اند. آقای محمدی متولد1341در تهران است. ایشان بزرگترین پرورش دهنده ماهیان آکواریومی و زینتی آب شیرین درکشور هستند. آقای محمدی با سابقه 38 سال فعالیت در حال حاضر دارای بیش از 100 نیروی کار میباشند ایشان در سال 1399 جزء کارآفرینان بر و پر تلاش شناخته شده اند.

11- نوید نجات بخش

آقای نجات بخش مدیرعامل شرکت بهیار صنعت سپاهان استان اصفهان  است که در زمینه های مختلف سازنده تجهیزات پزشکی و شتاب دهنده پرتودرمانی جزو 5 تولید کننده دستگاههای شتابدهنده خطی رادیوتراپی در جهان که برای درمان سرطان مورد استفاده قرار می گیرد  فعالیت می کنند ایشان در سال 1378 کارشون رو آغاز کردند و در حال حاضر دارای 450 نیروی کار متخصص هستند این فرد موفق تا کنون به بسیاری از بیمارستان ها کمک کرده است و ایشان در جزء کارآفرینان برتر 1399 می باشند.

نتیجه گیری:

کارآفرینان برتر 1399 را به شما معرفی کردیم و می توانیم بگویم که این افراد بسیار موفق هستند . جالب است که همه این افراد از یک جای بسیار کوچک شروع به فعالیت کردند و امروزه این افراد دارای چندین کارخانه و شرکت هستند و ما می توانیم برای این افراد آرزوی موفقیت کنیم .

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *