اولین رویداد افطاری کارآفرینی برگزار شد

اولین رویداد افطاری کارآفرینی به همت شتابدهنده هاوش و مرکز نوآفرینی فینوا ۹ خرداد ۱۳۹۸ در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

رویداد «افطاری کارآفرینی» با هدف اینکه افراد در نقش‌ها و حوزه‌های مختلف اعم از سرمایه‌گذاران، کارآفرینان، مدیران دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاهیان و علاقه‌مندان را گردهم‌آورد برنامه‌ریزی و اجرا گردید تا با بهره‌گیری از دانش و تجربه چهره‌های توانمند و خبره حاضر، فرصتی ایجاد کند که در آن اشخاص در یک مهمانی افطاری صمیمانه، از نزدیک در مورد تجربیات و درس‌ها، دغدغه‌ها و موانع، و فرصت‌ها و امیدها به گفتگو و هم‌اندیشی بپردازند.

پنل‌های گفتگوی برگزار شده در این رویداد به با عناوین ذیل بود. «نگاه سرمایه‌گذاران به کسب‌وکارهای نوپا با همراهی شهاب جوانمردی مدیرعامل فناپ و نیما نامداری معاون توسعه و نوآوری ارتباط فردا، «رشد و توسعه اکوسیستم» با همراهی محمد رضا سبحان مدیر باشگاه کارآفرینی تیوان و مصطفی مکارم مدیرعامل شتابدهنده فردوسی، «استارتاپ‌ها در انقلاب صنعتی چهارم» با همراهمی علی زواشکیانی مدیرعامل هولدینگ بین‌المللی پمکو و سید حامد قنادپور مدیرعامل ارتباط فردا و آخرین پنل «فرصت‌های کارآفرینی در شهر مشهد» با همراهی شهریار آل شیخ معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد، علیرضا جاوید عربشاهی مدیر مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی و زیارت و اکبر هاشمی سردبیر و مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه برگزار شد.

سخنرانان این رویداد میلاد قاسم‌زاده معمار تجارت الکترونیک ابراوران با موضوع «داستان رشد ابرآروان»، رضا کلانتری‌نژاد با موضوع «مسیر پرپیچ و خم کسب‌وکارهای نوپا» و اکبر هاشمی با موضوع «چالش‌های کارآفرینی در خارج از پایتخت» بودند.

عضویت در خبرنامه