از ایده های نرم «در خانه ماندن» برای مقابله با کرونا حمایت میشود

حمایت از ایده های صنایع خلاق

با توجه به شیوع کرونا و به منظور تسهیل دسترسی افراد در خانه و توسعه کیفی این خدمات، صندوق پژوهش و فناوری سپهر با هدف تسهیل دسترسی هموطنانِ در خانه و لزوم به کارگیری راهکارهای نرم برای ماندن در خانه و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، در نظر دارد تا در طرح «زیست_نو» از کسب و کارهای مبتنی بر صنایع خلاق حمایت مالی به عمل آورد. هدف  این طرح حمایت از ایده های نرم برای مقابله با کرونا می باشد.

اگر تمایل دارید در مورد صنایع خلاق بیشتر بدانید می توانید مقاله صنایع خلاق چیست؟ و شامل چه تقسیم بندیهایی می شود؟ را مطالعه کنید.

این صندوق با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و چند سرمایه گذار به دنبال حمایت از ایده‌های نوآوران و کارآفرینان و همچنین توسعه فعالیت‌های فرهنگ بنیان و کسب و کارهای مبتنی بر صنایع خلاق از طریق تأمین مالی و سرمایه گذاری هستند.

شرکتهای دارای محصول تولید شده یا خدمات فعال می‌توانند ایده های خود را در حوزه‌های «بازی های موبایلی خانوادگی و گروهی تحت شبکه وب»، «تولید و محتوای طنز و سرگرمی صوتی و تصویری»، «انیمیشن»، «کتاب صوتی و الکترونیکی»، «ابزارک های کاربردی»، «سکوهای آموزش بر خط و محتوی دانش آموزی»، «طراحی و تولید عروسک و اسباب بازی خلاقانه»، «بازی های رومیزی»، «محتوای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی» ارائه کنند.

صندوق پژوهش و فناوری سپهر برای این منظور حداکثر دو میلیارد ریال برای هر کسب و کار برگزیده در نظر گرفته است.

شرکت‌های دارای محصول تولید شده یا خدمات فعال می‌توانند با ارائه طرح کسب و کار خود از طریق درگاه‌های ارتباطی ایمیل investment@sepehrfund.ir در این طرح شرکت کنند.

زمان ارسال طرح تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ادامه دارد.

گردآوری: مونا فدایی، تکتم زحمتکش مرجانه

مطالبی که شاید به آن علاقمند باشید:


5 راهکار افزایش خلاقیت

موانع خلاقیت را بشناسید

با دورریختنی ها خلاقیت خود را افزایش دهیم.

صنایع خلاق چیست؟ دسته بندیهای آن چیست؟

منبع خبر: 

https://ecomotive.ir/1398/12/24/the-idea-of-%E2%80%8B%E2%80%8Bconfronting-corona/

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *