اپیزود رد خون

اپیزود ردخون

پادکست راوکست، پادکستی تاریخی است، از آقای نژاد احد درخواست نمودیم یکی از اپیزودهای برتر خود را معرفی نمایند ایشان اپیزود قمار با مرگ بخش ردخون را معرفی نمودند. در ادامه توضیحی مختصر از این اپیزود را میخوانید. اپیزد قمار با مرگ که این اپیزود دارای سه قسمت کوتاه است و اپیزود رد خون قسمتی از آن است. رد خون در مورد قتلی است که در یکی از شهرهای ایالت تگزاس آمریکا رخ میدهد و به خاطر معایبی که در سیستم قضایی ایالتی بود باعث شد این پرونده پیچیده شود و ده ها سال ادامه پیدا کند.

شتابدهنده هاوش تصمیم داشت اولین جشنواره پادکست را به صورت حضوری برگزار کند ولی به علت مشکلات پیش آمده که در تمام دنیا رخ داد، تصمیم گرفتیم امسال یک قسمت از هر پادکست را به انتخاب خود افراد در سایت قرار دهیم و مخاطبین به این بخش  رای دهند. پادکست راوکست نیز اپیزود ردخون به عنوان اپیزود محبوب خود معرفی نمود که در ادامه می توانید توضیحات آن را مطالعه و به آن گوش فرا داده و به آن رای دهید.

توضیحات:

میکی همیشه اولین معلمی بود که میرسید مدرسه، خیلی هم محبوب بود ، چه بین همکاراش چه بین دانش آموزا، واسه همین وقتی سه شنبه صبح که سرو کلش پیدا نشده بود معلمی که کلاسش رو به روی کلاس میکی بود اومد یه سرکی بکشه تو اتاق میکی که ببینه چیکار میکنه که خبری ازش نیست میبینه در اتاقش قفله و…

برای شنیدن این پادکست روی لینک زیر کلیک نمائید:

ردخون

برای مطالعه یا گوش دادن به مصاحبه پادکست راوکست، پیشنهاد می کنم مقاله معرفی پادکست تاریخی راوکست را مطالعه نمائید.

اگر تمایل دارید پادکستهایی که توسط شتابدهنده هاوش معرفی شدند را مشاهده نمائید می توانید به پیج معرفی پادکستهای شتابدهنده هاوش مراجعه نموده و به پادکست ها و اپیزودهای محبوب خود رأی دهید.

لطفا با رأی دادن در مورد این اپیزود و دیگر اپیزود ها ما را از نظرات خود مطلع نمائید.

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *