اپیزود ساندرلند تا پا جان

اپیزود ساندرلند تا پا جان

پادکست فوتبال لب، پادکستی ورزشی و البته اختصاصا فوتبالی است، از آقای نوروزی درخواست نمودیم یکی از اپیزودهای برتر خود را معرفی نمایند، ایشان اپیزود ساندرلند تا پا جان بود که تاریخ و شهر و اینکه چه اتفاقات نزولی و صعودی برای این تیم اتفاق افتاده و اینکه این تیم در حال حاضر در دسته سوم انگلیس هست ولی ورزشگاهشون همچنان پرمیشود مورد بررسی قرار گرفته است.

شتابدهنده هاوش تصمیم داشت اولین جشنواره پادکست را به صورت حضوری برگزار کند ولی به علت مشکلات پیش آمده که در تمام دنیا رخ داد، تصمیم گرفتیم امسال یک قسمت از هر پادکست را به انتخاب خود افراد در سایت قرار دهیم و مخاطبین به این بخش  رای دهند. پادکست فوتبال لب نیز اپیزود ویژه نوروز نود و نه پادکست فوتبال لب را به عنوان اپیزود محبوب خود معرفی نمود که در ادامه می توانید توضیحات آن را مطالعه و به آن گوش فرا داده و به آن رای دهید.

توضیحات:

اپیزود ویژه نوروز نود و نه پادکست فوتبال لب را میشنوید در مورد تاریخ تیم ساندرلند و هوادارهای پرشورش و اتفاقات پر فراز و نشیبی که تو این سالها براشون افتاده است. می توانید اپیزود ساندرلند تا پا جان را هم اکنون گوش دهید.

برای مطالعه یا گوش دادن به مصاحبه پادکست فوتبال لب، پیشنهاد می کنم مقاله معرفی پادکست ورزشی فوتبال لب را مطالعه نمائید.

اگر تمایل دارید پادکستهایی که توسط شتابدهنده هاوش معرفی شدند را مشاهده نمائید می توانید به پیج معرفی پادکستهای شتابدهنده هاوش مراجعه نموده و به پادکست ها و اپیزودهای محبوب خود رأی دهید.

لطفا با رأی دهی به اپیزودهای پادکست های معرفی شده ما را از نظرات خود مطلع نمائید.

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *