اپیزود محبوب پادکست گپ کست

اپیزود محبوب گپ کست

با توجه به رشد روز افزون پادکست ها و اهمیت آنها در آگاهی و سطح علمی و فرهنگی جامعه شتابدهنده هاوش تصمیم به معرفی پادکست های تأثیرگذار و فعال در این حوزه گرفته است. در این مقاله به معرفی پادکست گپ کست که درمورد مسائل مختلف فعالیت می کند پرداخته ایم. پادکست گپ کست یک پادکست گفتگو محور و خودمونی است که هر هفته با مهمان ها و موضوعات متفاوت ضبط می شود و در ژانر عمومی برای مخاطب عام تولید و منتشر می شود. در گپ کست گفتگو و مصاحبه های جذاب با افراد مشهور و یا با افراد معمولی انجام می شود و می توان بهترین استفاده را از این پادکست برد. اما دغدغه اصلی گپ کست مسائل روز اجتماع و راه حل هایی است که بتوانیم بهتر زندگی کنیم.

شتابدهنده هاوش تصمیم داشت اولین جشنواره پادکست را به صورت حضوری برگزار کند ولی به علت مشکلات پیش آمده که در تمام دنیا رخ داد، تصمیم گرفتیم امسال یک قسمت از هر پادکست را به انتخاب خود افراد در سایت قرار دهیم و مخاطبین به این بخش  رای دهند. پادکست گپ کست نیز آخرین قسمت هر اپیزود را به عنوان اپیزود محبوب خود معرفی نمود که در ادامه می توانید توضیحات آن را مطالعه و به آن گوش فرا داده و به آن رای دهید.

 پادکست گپ کست پیشنهاد میکند : “آخرین قسمت هر اپیزود را بشنوید، ما سعی میکنیم در هر اپیزود بهتر باشیم”.

گپ کست |هشتم |فیلم ترسناک

توضیحات:

در این قسمت پادکست گپ کست در مورد فیلم و سریال ترسناک گپ زدیم و مهمان این قسمت امرحسین عسگری از پادکست اتاقک بود  و چند فیلم ترسناک رو تحلیل و معرفی کردیم  مثل فیلم ایت، فیلم اره، حصار، انابل و فیلم اینساید و در مورد سریال وای کینگ دد هم گپ زدیم. اکنون می توانید این اپیزود را بشنوید.
 

اگر تمایل دارید پادکستهایی که توسط شتابدهنده هاوش معرفی شدند را مشاهده نمائید می توانید به پیج معرفی پادکستهای شتابدهنده هاوش مراجعه نموده و به پادکست ها و اپیزودهای محبوب خود رأی دهید. لطفا با رأی دهی به اپیزودهای پادکست های معرفی شده ما را از نظرات خود مطلع نمائید.

هما اکنون به این اپیزود گوش فرا دهید.

ارتباط با پادکست سکه

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *