سایت شتابدهنده هاوش جهت تسهیل در ارائه خدمات به کارآفرینان عزیز راه اندازی گردیده است. در زیر به معرفی خدمات و قوانین و مقررات استفاده از خدمات شتابدهنده هاوش می پردازیم. لطفا قوانین و مقررات را با دقت مطالعه نمائید. انتخاب گزینه قوانین و مقررات را مطالعه و پذیرفتم به منزله مطالعه موارد زیر می باشد.

خدمات:

 1. شتابدهنده هاوش با برگزاری رویدادها و کارگاههای تخصصی توسط اساتید مجرب سعی به افزایش سطح علمی زیست بوم کارآفرینی در حوزه صنایع خلاق دارد و کاربران عزیز می توانند با استفاده از سایت هاوش از رویدادهای در حال برگزاری مطلع و نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند.
 2. یکی از خدمات شتابدهنده هاوش ارائه خدمات مشاوره ای  در حوزه های مختلف به استارتاپ ها و کسب و کارها می باشد، کاربران عزیز میتوانند از طریق سایت درخواست مشاوره با مشاور خود را برای تاریخ و ساعت معینی ثبت و پس از تایید کارشناس ذیربط از طریق سایت اقدام به پرداخت هزینه مشاوره نمایند.
 3. شتابدهنده هاوش جهت افزایش هم افزایی و کمک به تیم سازی و تبادل اطلاعات بین استارتاپ های فعال، اقدام به واگذاری فضای کار اشتراکی نموده است، کاربران می توانند درخواست خود را از طریق سایت ثبت و پس از تایید اقدام به پرداخت هزینه اجاره فضای اشتراکی از طریق سایت نمایند.
 4. استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپایی که تمایل دارند در شتابدهنده هاوش پذیرش شوند می توانند درخواست خود را  از طریق سایت ثبت نمایند، پس از بررسی با آنها تماس گرفته خواهد شد.
 5.  کلیه استارتاپ ها و کسب و کارها می توانند در صورت نیاز به فضا برای جلسات خود، از اتاق جلسات شتابدهنده هاوش استفاده نمایند برای اینکار کافیست تنها از طریق سایت اقدام به رزرو سالن جلسات برای تاریخ و ساعت مشخص نمایند.
 6.  استارتاپ های فعال در شتابدهنده هاوش جهت شارژ اینترنت خود می توانند از طریق سایت اقدام نمایند.

قوانین و مقررات

 • جهت استفاده از کلیه خدمات فوق نیاز به عضویت در سایت نمی باشد. در صورتی که تمایل دارید از رویدادها و کارگاههای ما با خبر شوید با عضویت و ثبت ایمیل و تلفن همراه خود در سایت امکان اطلاع رسانی را برای ما فراهم می سازید.
 • ثبت درخواست ها پس از تایید توسط کارشناس ذیربط در صورتی نهایی می شود که هزینه آن طی مدت مقرر توسط شما پرداخت گردد در غیر اینصورت درخواست منقضی خواهد شد و هاوش مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.
 • فضای کار اشتراکی و سالن جلسات باید در جهت اموری که از طریق سایت ثبت و تایید شده است مورد استفاده قرار گیرد، در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و تخطی اشتراک شما باطل خواهد شد.
 • مشترکین عزیز فضای کار اشتراکی باید هرماه اجاره فضای اشتراکی خود را تمدید نمایند.
 • استارتاپ ها و کسب و کارهای محترم لطفا حوزه فعالیت خود را با دقت و به درستی ثبت نمائید در صورت پذیرفته شدن و مشاهده مغایرت ثبت نام شما باطل خواهد شد.
  سبد خرید