فعالیت هاوش در مراحل پیش شتابدهی و شتابدهی و پساشتابدهی است. استارتاپ‌هایی که وارد مرحله پیش شتابدهی شوند می‌توانند از مزایایی چون برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی، تخصصی و منتورشیپ بهره‌مند شوند. در صورت عبور تیم از این مرحله و ورود به مرحله شتابدهی، تیم‌ها از امکانات بیشتری چون کمک به جذب سرمایه داران، منابع انسانی، آموزش آشنایی با قوانین دانش بنیادی و صنایع خلاق و همچنین تخصیص فضای کار اشتراکی بهره مند می‌شوند. از جمله مزایای هاوش می‌توان به برگزاری استارتاپ ویکند، جلسات ایده پردازی، برگزاری مسابقات، دورهمی‌ها و ارائه خدمات مشاوره‌ای اشاره کرد. برای پذیرش استارتاپ خود در شتابدهنده هاوش ابتدا می بایست با تکمیل و ارسال فرم زیر اقدام به ثبت نام نمائید، کارشناسان ذیربط پس از بررسی استارتاپ، در صورت دارا بودن شرایط  زیر با شما تماس خواهند گرفت.  در صورتی که درباره چگونگی ثبت درخواست خود سؤالی دارید میتوانید راهنمای پذیرش استارتاپ در مجموعه هاوش را مطالعه نمائید.

همچنین هاوش برای اجرایی کردن ایده‌های شما فضای کار اشتراکی با هدف تهسیل زیرساخت‌های اداری، با بهره‌گیری از دیگر استارتاپ‌های خارجه یا داخلی در فضای کاملا رقابتی همراه با ارائه خدماتی چون آموزشی و مشاوره‌ای، اعتبار مالی اولیه و همچنین تخصیص منتورها از ابتدای فرآیند پذیرش تا انتهای دوره شتاب فراهم می کند.

قوانین و مقررات پذیرش استارتاپ

با توجه به اینکه شتابدهنده هاوش، شتابدهنده تخصصی صنایع خلاق می باشد تنها پذیرش استارتاپ های فعال در حوزه صنایع خلاق را میسر می باشد. صنایع خلاق، صنایعی هستند که اساس آن‌ها ایجاد، انتشار دانش و اطلاعات است ریشه این مفهوم باز می‌گردد به انقلاب فناوری اطلاعات و ارتباطات فرهنگی چون سینما، نرم‌افزار، موسیقی، پویانمایی و بازی‌های رایانه‌ای. با این رویکرد صنایع خلاق، صنایعی محسوب می‌شوند که اصل و ریشه خود را از خلاقیت، مهارت و استعداد افراد گرفته است. از جمله ابعاد آن می‌توان به ابعاد معنایی، اقتصادی و فرهنگی اشاره کرد. ویژگی بارز صنایع خلاق: رشد سریع و نوآوری، اتکا بر استعداد انسانی، تنوع بسیار، سرعت انتقال بالا، که توانسته است این حوزه را از حوزه‌های قدرتمند و قابل پیشرفت و کارآمد سازد.

جهت پذیرش استارتاپ خود لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نمائید. تبعات مغایرت اطلاعات، پس از پذیرش استارتاپ بر عهده شما می باشد. جهت آشنایی بیشتر لطفا قوانین و مقررات شتابدهنده هاوش را مطالعه نمائید. 

پذیرش استارتاپ

توجه: پس از ثبت درخواست، برای شما یک ایمیل تأییدیه از طرف شتابدهنده هاوش ارسال می شود. ممکن است ایمیل به پوشه اسپم وارد شود لطفا پوشه اسپم خود را بررسی کنید.

آخرین مطالب

    سبد خرید