اپیزود محبوب پادکست پاپیروس

اپیزود محبوب پادکست پاپیروس

در این مقاله به معرفی پادکست پاپیروس می پردازیم. پاپیروس یک پادکست خلاصه کتاب است. در هر قسمت، کتاب، نویسنده و اینکه برای چه افرادی مناسب است را معرفی میکنم و نسبت به برداشتم از مطالب و تحقیقاتی که انجام میدهم، آن ها را خلاصه میکنم.  در این پادکست سعی دارم مفاهیم کتابهای در حوزه کسب و کار را به زبان ساده و روان توضیح دهم و به صورت فصلی منتشر نمایم. هر فصل درمورد یک موضوع خاص چند کتاب را معرفی میکند، به عنوان مثال  فصل اول به کتاب هایی در حوزه استراتژی اختصاص دارد، فصل های بعدی کتاب هایی در مورد استارتاپ، رهبری، توسعه فردی، سیستم، فرهنگ سازمانی و غیره است. هدف من رساندن مفهوم عمیق نیست، هدف من ذهنیت پیدا کردن در مورد مطالب است. 

شتابدهنده هاوش تصمیم داشت اولین جشنواره پادکست را به صورت حضوری برگزار کند ولی به علت مشکلات پیش آمده که در تمام دنیا رخ داد، تصمیم گرفتیم امسال یک قسمت از هر پادکست را به انتخاب خود افراد در سایت قرار دهیم  و مخاطبین به این بخش  رای دهند. پادکست پاپیروس نیز آخرین اپیزود خود که در حال حاضر اپیزود استراتژی رقابتی از مایکل پرتر است و یک کتاب کلاسیک و استراتژیک در حوزه استراتژی است را به عنوان اپیزود محبوب خود معرفی نمود که در ادامه می توانید توضیحات آن را مطالعه و به آن گوش فرا داده و به آن رای دهید.

قسمت سوم – استراتژی رقابتی

توضیحات:

اپیزود محبوب پادکست پاپیروس، معرفی و خلاصه کتاب استراتژی رقابتی Competitive Strategy اولین نکته تو استراتژی اینه که ما نمی‌تونیم برای همه کس، همه چیز باشیم. استراتژی یعنی انتخاب کنیم چه کارهایی رو نمیخواهیم انجام بدیم و  میخواهیم تو انجام چه کارهایی منحصر به فرد باشیم. متن و روایت: امین علیرضایی

اگر تمایل دارید پادکستهایی که توسط شتابدهنده هاوش معرفی شدند را مشاهده نمائید می توانید به پیج معرفی پادکستهای شتابدهنده هاوش مراجعه نموده و به پادکست ها و اپیزودهای محبوب خود رأی دهید. لطفا با رأی دهی به اپیزودهای پادکست های معرفی شده ما را از نظرات خود مطلع نمائید.

هما اکنون به این اپیزود گوش فرا دهید.

ارتباط با پادکست سکه

عضویت در خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *